Мій повсякденний макіяж зі спробами додати осінні нотки 🍂❤️

Ой, дівчатка... надивилась я на вас красунь неймовірних, надихнулась макіяжами і вирішила теж поділитися своїм.

Помітила, що в основному зараз всі розповідають про свій осінній макіяж, але у мене він сезон від сезону особливо не відрізняється 😅

Так, я спробувала додати трішки коричневих тонів. Таким був настрій і погода уже відповідна, така осінь-осінь 🍂

Проте бажання є, а відповідних продуктів, як виявилося, немає 😂 Так, на скули я нанесла улюблені рум'яна від Lamel у відтінку 404. Ідеальний холодний коричневий, який використовую для контурингу. Його ж нанесла на зовнішній кут рухомого повіка, розтушувавши. На центр рухомого повіка нанесла тіні з блискітками з першої і єдиної палетки тіней від Malva (до речі, саме вони входили до складу мого першого замовлення з makeup).

Контур губ оформила улюбленим неймовірним гелевим олівцем також від Lamel у відтінку 410, на центр нанесла трішки тінту від Glambee, зробивши легкий градієнт.

Тон - фаворит від Purito у відтінку 21.

Консилер сьогодні захотілося взяти більш щільний та світлий, тому серед наявних вибір впав на Maybelline FitMe

Туш - Maybelline Lash Sensational

Підводка - Eveline Celebrities

Всі використані засоби прикріпляю ❤️

Продукти для цього looks

Eveline Cosmetics Celebrities Eyeliner
Всі відгуки (49)
Maybelline New York Fit Me! Concealer
Всі відгуки (208)
Eveline Cosmetics Matt My Day Banana Powder
Всі відгуки (42)
Wibo Selfie Loose Shimmer
Всі відгуки (13)
LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner
Всі відгуки (383)
Purito Cica Clearing BB cream
Всі відгуки (217)