Макіяж для походу за хлібом: 5 хвилин і я виглядаю як людина )

Коли ти працюєш вдома, до похід за хлібом та наповнювачем для лотків - прям свято. А взагалі хотіла вам показати як виглядає мій щодений макіяж, який би я робила в офіс. Справа у тому, що за 5 хвилин, я роблю будь який легенький макіяж очей : будь то рожева, фіолетова чи золота гама. Мій повсякденний макіяж частіше за все сяючий та яскравий. Єдине що - я ніколи не чіпаю шкіру. Тон чи BB крем я наносила в офіс дуууже рідко. Звичайний крем і зверху якийсь кремовий чи сухий продукт для того що б я не здавалась блідою. Туш та якась помада - то обов'язково. Чесно кажучи, ніхто у житті не дивиться на мою шкіру під лупою і на відстані витягнутої руки - ніхто і вуса мої не баче. Інша справа фото і селфі - там видно все)

Макіяж очей виповнен за допомогою одного пензля, двох пальців і однієї палетки .

Вії я профарбувала трошки підсохшою тушью від Maybelline - Colossal Curl Bounce. Саме коли підсохла вона створює шикарний вигляд моїм віям. Губи : Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick у відтінку 15. Я не люблю цей відтінок, але як щось непримітне на губах - він справляється на ура. Брови - не чіпала. Обличчя: трошки пройшлась по щічкам бронзером від Glam Bee. Іноді, коли вже прям виглядаю стомленною, я використовую консилер. Як раз почала тестувати від Seventeen. Виглядає поки що дуууже гарно, наче його і нема, але і синяків то теж нема ( якщо що, в мене Seventeen Magic Serum Concealer, але поки ще не зробила певних висновків).

Отдже с таким макіяжем можете сміливо йти у супермаркет ))

Продукти для цього looks

Maybelline New York SuperStay Vinyl Ink
Всі відгуки (451)
Maybelline New York Colossal Curl Bounce
Всі відгуки (141)
Seventeen Magic Serum Concealer
Всі відгуки (35)