Мій ТОП - 3 серед міцелярної води 🥰 Рекомендація власниці проблемної шкіри

Вітаю :)

Розповім коротко про міцелярна воду, яка гарно виконує свої задачі без побічних дій і підходить навіть проблемній та чутливій шкірі. Жодна із переліку не підвела, не викликала висипань і була вірною помічницею при лікуванні.

1. Bioderma Sensibio H2O Micellaire Solution. Була моєю першою і вважаю най-най зі всієї вибірки.

  • підходить навіть для найбільш чутливої шкіри;
  • заспокоює шкіру і зменшує подразнення;
  • дуже ніжно і м'яко очищає, без зайвого тертя;
  • після застосування шкіра гладенька;
  • найдорожча з вибірки, але вартує кожної копійки;
  • без віддушок.

Саме з цією водичкою грішила й інколи могла не змити, однак стан шкіри не погіршувався. Крім того, впродовж місяців її використання стан шкіри ніби навпаки трохи покращився.

2. Гіалуронова міцелярна вода Eveline Cosmetics Facemed+ дісталася мені у подарунок, в мініатюрі. Вона:

  • ефективно очищає шкіру, однак дія більш жорстка, ніж у попередньої;
  • гарний склад для низької вартості (найдешевша у вибірці);
  • збагачена гіалуроновою кислотою, завдяки чому шкіра після використання м'яка та зволожена;
  • ледь помітний аромат троянди/косметики.

У подорожі беру саме цю водичку. Також ніколи не підводила. Дуже якісно очищає шкіру, за таку вартість - знахідка!

3. Mіцелярна вода Simple Kind to Skin Micellar Water з'явилась у мене останнтою. Досі нею користуюсь. Вона:

  • ніжна і призначене передусім для чутливої шкіри;
  • гарно справляється із задачею очищення, однак як і попередня працює більш жорстко, ніж Bioderma:
  • гарний склад і співвідношення ціна/якість;
  • не містить агресивних речовин і запахів.

Сподіваюся, цей коротенький огляд буде корисним 🤗❤️

Продукти для цього looks

Міцелярна рідина
Eveline Cosmetics Facemed+ Micellar Fluid 3 In 1
Міцелярна вода