Макіяж , як відображення тебе зсередини ⚜️

Привіт, красуні 🤗

Це я була на Дні Народженні у куми 💝 Але зараз не про це...

Переглядаючи фото , я піймала себе на думці , чому мій макіяж майже кожного разу такий стриманий , легкий , переважно в нюдових тонах ?!?

Адже мені так подобається червона помада 💄

Чому ж тоді моя рука до неї не тягнеться ?

Як би зробити збірку з моїх останніх мейків , її назва була б "50 відтінків кави" ☕

Капучіно...Раф...Латте..Макіато...і тд...

Згадую,що у студентські роки у мене був набір помад від Kyliе і нюдова використовувалась менш за все. Скажу більше , вона навіть не встигла закінчитись і просто пропала ... В той час мої губи потерпали він насичених червоних , бордо і темно-шоколадних відтінків . Зараз я їх на собі не уявляю, щось зсередини прям відштовхує мене від яскравих жіночих штучок . В чому справа ? Я добре розуміла , що це не про тренди і моду відчуття . Ну хіба червона може бути не в моді ? 💄

Нісенітниці...

Гадаю, що відповідь зарита глибше. Десь всередині мого внутрішнього я!

Тоді безтурботне життя , купа енергії і амбіцій , які так і рвуться назовні. Хочеться щось вичудити,але я рано почала працювати і в період, коли всі однолітки чудили і розважались, я збиралась на роботу. Мої насичені помади кричали про те, що я теж можу яскраво ! Я компенсувала ті емоції в мейк...
А зараз ? А зараз я хочу тиші і спокою . Хочу бути в гармонії з собою . Хочу насолоджуватись хвилинкою , коли я можу непоспішаючи випити гарячої кави . Мами мене зрозуміють 😉
Хочу прокинутись і прочитати в Telegram завітне слово "Перемога". Хочу миру !
Я своїм мейком балансую свій внутрішній стан ...