З ним осінній «волоссяпад» НЕ страшний 🍂

Віриш, що засіб за 34 грн може врятувати тебе від випадіння волосся? Я теж не вірила, поки не спробувала!

Цей спрей від українського бренду натуральної косметики Lisova я хапнула зовсім незаплановано під час чергового спускайся грошей у славнозвісній А.

Подивилась, що пляшечка лишилася одна, тому вирішила, що вона мені треба 😂 Тим паче наступала осінь і я розуміла, що скоро знову плакатиму, що от-от залишуся лисою.

І так, після здачі аналізів я приступила до нового курсу вітамін і водночас почала використовувати цей спрей.

Спрей від випадіння Lisova має приємний косметичний, солодкувато-ягідний аромат, який тримається після нанесення хвилин 5.

Консистенція звичайної водички, яка має рожево-фіолетовий відтінок.

Подобається і дозатор, він гарно видає продукт у достатній кількості і зовсім не "плюється" 😅

Використовую спрей на ніч перед миттям голови (наступного ранку мию), інколи наношу частіше, після миття перед укладкою. Відразу після нанесення перші 30-40 секунд відчуваю легке пощипування, роблю масаж 2-3 хв. Не змиваю.

Кожен день не наношу, так як тривалість вигляду свіжості на волоссі стрімко знижується. Чому? Пояснити не можу, адже при нанесенні не відчуваю липкості, важкості чи жирності від спрею 🤷‍♀️

І що я скажу про результат? Ефект був помітний уже через 1,5-2 тижні, станом на сьогодні використовую спрей місяць. У перші тижні зменшилась кількість волосся у ванні після миття, на щітці післ розчесування і після зачісок. Зазвичай у мене після описаних дій ціла жменя волосся, а тут дивлюсь - всього 2-3 волосини. У мене шок! Жодних надій на засіб за 34 грн не було. Але він працює 🔥

Раніше приймала лише вітаміни курсом і такого ефекту не було.

Буду продовжувати використувати цю чудо-водичку 🌸 А ця осінь, схоже, перша у моєму житті, коли волосся не покидає мою голову у великій кількості з шаленою швидкістю 🤗