Непогана паста за свої гроші

Мій перший нетиповий відгук - про зубну пасту 👀

Привіт! Я взагалі поки не знайшла свою улюблену... Колись були дуже круті від LG Household з фруктовими смаками. Дарували свіжість на весь день, а головне - вичищали п'ятна за тиждень, а то й менше. Після видалення зубу мудрості у мене виникла потреба знайти щось трав'яне та заспокійливе (від чутливості, яка стала ще більш гострою на пару тижнів). Зуби викручувало, вивертало, мені здавалось що краще вже нічого не їсти. Не можу сказати, що якась з трьох паст мені тоді допомогла знизити чутливість, але можливо тільки від PresiDENT. Ранка зажила, і тепер я захотіла просто знайти хорошу неагресивну пасту.

Ця доволі непогана, проте не видаляє плям. Очищує доволі добре, чутливість не підвищила; а зубки після неї чистенькі та блискучі. Не пече, хоч має м'ятний аромат свіжості. Паста має легкий зелений відтінок, схожий на колір пакування. Крім того, має стильний тюбик та гарно дивиться біля раковини 🤪 Загалом мені сподобалась, особливо за свою ціну. Проте, я все ж хочу знайти щось більш дієве проти плямок, бо вони мене вже дратують 👀 Багато чула непоганих відгуків про Медіан, тож буду дивитись все ж в сторону корейського 😊

Продукти для цього looks

Зубна паста "Лікувальна"