Mr. Scrubber, Ваш крем неможливо видавити 😂 А пахне яяяяк 🫠

Дівчата, я прошу вибачення за кумедне відео вкінці 😂 Я намагалась максимально передати через камеру всі ті зусилля, які приклала для вилучення продукту з тари. У мене ще такого не було)))

Пляшечка зроблена з настільки щільного пластику...у мене боліла рука після спроб дістати трохи крему 😆

Сам крем більше схожий на легкий бальзам (хоча виробник позиціонує засіб як крем-гель!!!!), бо доволі густий і щільний, однак зовсім не жирний. Зволоження вистачає на години 3-4. Якщо розглянути консистенцію, то можна подумати які ж проблеми можуть бути з дозуванням крему? Загадка....

Це мої висновки після кількох спроб повноцінно скористатись крем-гелем з ароматом вишні від Mr. Scrubber.

Але надзвичайно туга пляшечка - не єдиний мінус продукту. АРОМАТ!!!! Просто катастрофа. Перевірено мною, мамою, двома подругами.

Що з ним не так?

Почну здалеку. У офлайн магазині, в якому я взяла цю пляшечку (слава Богу маленьку ☺️), була можливість спробувати аромати на тестерах, яктим були баночки зі скарбами. Відомо, що у бренду Mr. Scrubber майже вся продукція має однойменні аромати. Я маю на увазі, що, наприклад, от з ароматом "Вишнева бомба" представлені скраби для тіла, крем-гелі, гелі для душу, скраб для губ. Отож була можливість спробувати аромати лише у скрабах і обрати собі будь-який засіб із цим ароматом.

Так як з брендом я була не знайома, я вирішила взяти міні-формат крем-гелю для тіла. Сподобався мені саме аромат "вишнева бомба" - аромат такої стиглої, соковитої ням-ням вишні 🍒

Перше нанесення на тіло і відразу шок. Крім того, що я ледь видавила краплі цього засобу, при розподіленні і розтиранню крем-гелю я відчула дуже неприємний аромат. От максимально неприємний, від якого верне 🥴 Щось схоже на запах перегнивших кісточок вишні (вибачте за порівняння, але саме такі відчуття).

! Справа у тому, що у баночці засіб ніби має нормальний аромат, таке трапляється лише при нанесенні.

Спочатку я подумала, що можливо справа у моєму тілі. Дала його спробувати іншим людям - рідним, подругам. І що думаєте? Так, у них така ж реакція на аромат. Всі відразу біжать змивати його з себе 🫠

Я ж полюбляю мазохізм 🤣 тому спробувала не змивати його з себе. Хвилин через 30-40 ці "чудові" аромати злітають з тіла.

Було декілька спроб звикнути і "розпробувати" цей крем. Але у мене не вийшло. Така незручність з тарою і жахливий аромат відштовхували щоразу

І добре, може дійсно є моя вина, що я взяла менший об'єм і саме у зв'язику з цим труднощі з натисканням і дозуванням продукту, але ж АРОМАТ??? Як висновок я дуже засмутилася, бо аромат вишні у скрабі був дуже приємний, а я так обожнюю все, що пов'язане з вишнями 🍒

Я ще раз дуже перепрошую за порівняння і загалом негативний огляд 🫶🏻 Як можна зрозуміти, сьогодні була чергова спроба подружитись з цим кремом і остаточно впевнитись, що справа не у мені і суто моїх рецепторах. Тому я трішки вибухнула 😆💣

Тим не менш, я всім дякую за увагу ❤️

І прошу поділитися в коментарях досвідом використання косметики від вищезгаданого бренду, загалом щодо їх засобів 🙏🏻 Бо дуже хотіла спробувати ще, але перший продукт тут же розчарував, тому на наступні нелегко наважитися

Продукти для цього looks