Розпаковка 🥰

І не на знижках😄 От так сталось)

Що куплено під впливом клубу?)

Golden Rose Dream Lipliner 521 відтінок. Alena.rosee, дуже дякую за за свотчі у недавньому дописі, це відтінок, який я шукала❤️

Al Rehab Landos, обирала-обирала і купила рандомно, 3ml якраз вистачить щоб зрозуміти що і як з самим форматом парфумів, а ще мені дуже подобаються ці маленькі флакончики🥰

Скраб для рук і ніг з алантоїном, екстрактом равлика й маслом каріте Shelly, аромат дійсно чудовий)) Але скраб трішки потік у коробці(

Рідке крем-мило "Нектар. Кокосовий рай" Aqua Cosmetics, формат дой-паків мені ідеальний, а тут ще такий великий за приємну ціну)) Skomska Olya, дякую за рекомендацію❤️

Що куплено, бо вже потрібно?)

O’BAYS Color Eye Liner 01 відтінок, була потреба у цьому.

Cherel Silk Brow Pencil, хотіла олівчик для брів, давно не мала їх, поки пристосовуюсь до цього формату.

Сироватка-активатор для росту вій і брів InJoy Care Line It Girl, буду пробувати новий для мене бренд, поки мені подобається запах, планую використовувати на вії після ламінування.

Засіб для очищення шкіри голови CP-1, дуже потрібен був пілінг зі скрабуючими частинками, тому обирала цей засіб, адже бачила гарні відгуки у клубі на нього.

Стругалка для олівців Golden Rose, ну це завжди потрібна річ у косметичці.

І мало не забула)) Подарунки від MakeUp🥰

Пробник маски Sane, збираю колекцію😄

Стимул-шампунь для рідкого волосся та при дифузному випадінні волосся Parusan Stimulator Shampoo, щось новеньке для мене))

Червона косметичка Girl's Travel у подарунок до річниці з Make, дуже подобається, дякую за подарунки🥰

Дякую за увагу. ❤️❤️❤️