Bioaqua Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel Face

Середа і моя нервова система потребує релаксу. То ж було прийнято рішення дістати одну з масочок навмання. Рука витягнула Bioaqua Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel Face. Вміст пакетика простий : дуууже багато рідини і маска на підложці. Чесно кажучи я таке вперше бачу. Начебто це зручно : взяв, развернув і хоп - ніде нема вузлів. Лекало як завжди досить цікаве )) Десь мале, десь велике. Консинстенція сирвоатки трошки гелеподібна, аромат - квітково фруктовий. Я ж очікувала на звичайний гель-алое (доречі гель алое від Біоаква досить бюджетний і має приємну текстуру). Після 15 хвилин на масці все ще було багато засобу ( хоча я навіть трошки віджала) перед використанням. Залишки я розподілила на шиї та зоні декольте. Після використання шкіра зволожена, трошки липне, але не стягує. Після того як засіб трошки підсох - нанесла легенький крем. Які ж висновки : досить бюджетна, зволожуюча маска, яка подарує вам 15 хвилин спокою. Завдяки прохолоді , шкіра дійсно наче відпочила . Ну а ще, я трошки налякала котів своїм зовнішнім виглядом )))

Продукти для цього looks

Заспокійлива тканинна маска для обличчя
Всі відгуки (8)