Косметичний шопоголізм і як з цим боротись

Ну от коли дізнаєтесь - розкажіть будь ласка як це зробити, бо в мене щось не виходить 😂😂😂 Отдже на цей раз я щось сильно розійшлась. Міні огляд того що я нагребла до своєй косметички.

  • Палетки тіней від Lamel. Щу з самого запуску колекції Utopia - я дивилась на цю палетку, бо її стилістка то прям в саме моє серце. LAMEL Make Up HOPE Eyeshadow Palette - захопила же мене сяючими відтінками і своїм посилом.
  • Привіт, мене звати Аліна і я Парфумо залежна. На цей раз - 5 ароматів від Al Rehab ( так так так, я теж вже в секті). 2 найпопулярніші аромати серед спільноти , Gold Sand та Choko Musk - я не зуміла проігнорувати. Три інших взагалі з іншої опери)))
  • Трошки тканниних масок. Взагалі маски від Eyenlip - це мій особистий стандарт того, яким повинен бути цей продукт. Беру завжди про запас.
  • Не зуміла втриматись перед осінніми лаками, хоча знаючи себе, зроблю манікюр аж в зимку)
  • Ну і авжеж бренд Sane. Я чула багато різних відгуків про нього і вирішила особисто перевірити деякі з них )
  • База під тіні - це реально потрібна штука. Почнемо з того, що мейка розвив в мені любов до креативних макіяжів і що б вони були трошки краще а ніж зараз, мені потрібна база )))
  • Окей, ось помада сама собой якось опинилась в руках. Я начебто її і не хотіла 😂😂😂 Але колір дуже класний))