Парфумерні поради 🖤

Ось і вже по-справжньому холодає, тому наступив сьогодні мій другий день ревізії парфумів в цьому році. 🍁🍂

Ревізія означає що я літні та легкі аромати складаю окремо, і віддаю аромати що не треба.

Зʼявилась у мене цікава ідея посту порад щодо парфумів та думки поки поки я тут запливаю у хмарах своїх ароматів 💭

Мої невеличкі поради 🥰

  • 🟩 Беріть нові тестери, пробуйте нові запахи; Відкривати для себе щось нове завжди цікаво 🖤

Не зациклюйтесь на лише відомих брендах типу діору, бо завжди є щось цікаве у всіх домах парфумерії.

Ніколи не знаєш що для тебе буде новим відкриттям, або що зможе тебе зачарувати і доповнити спогади.

Мої топ відкриття цього жовтня місяця це парфуми від Initio та Stéphane Humbert Lucas 777

Також я зараз займаюся експериментами створення парфумів - коли будуть фінальні результати то дам знати.

  • 🟩 Дорогий нішевий або популярний парфум не дорівнює класний аромат що обовʼязково вам сподобається 🩵

Також дешевий не означає поганий.

В моїй колекції є пара парфумів за 30€, які по своєму звучанню не уступають нікому, бо вони чарівні.

На кожному з нас парфум відкривається по-різному, тому не важливо скільки коштує аромат дешевий/дорогий - підійде вам чи ні це завжди особливість кожної люди.

  • 🟩 Не бережіть у шкафу те що вам вже не треба, віддайте або викиньте 🧡

Часто буває що парфуми особливо нішеві продаються лише від 75 або 100мл. Фізично їх випити можна лише в тому випадку коли кожного дня постійно їх носити.

Коли такі набридають то вони залишаються жити у шафі. Не залишайте їх жити у шафі, дайте їм нове життя новій людині.

  • 🟩 Не виливайте на себе банку парфумів, якщо аромат сильно концентрований 💔

Таке можна робити для себе дома (я так роблю, грішу коли сама 🥲) бо буває що хочеться пахнути всім тілом і щоб повітря було таким же. Але треба розуміти що якщо ви знаходитесь в офісі, ресторані, що ще гірше - у транспорті, то оточуючим людям може стати від вас погано. Особливо якщо парфум унісекс або чоловічий. Колись чоловічий аромат Paco Rabbane “1 Million” був дуже популярний як і жіночий Lancôme "La vie est belle" ( в мене теж були). Назавджи запамʼятаю як ці два аромати настільки поливалися людьми що було неможливо знаходитись поруч.

Тим паче є люди у яких висока чутливість на запахи , - їм становиться погано і сильно болить голова.

  • 🟩 Правильно зберігайте парфуми 💙

Не шкафчік у ванній, будь ласка. Парфуми люблять сухість і темноту.

Я зберігаю свою колекцію у шафі з одягом де немає жодного лучіка сонця.

Всім пахучого настрою та love 💕

п.с. Я не знаю скільки у мене всього ароматів (на фото не всі флакони), це таємниця життя яка зі мною назавжди буде нерозкритою 🦋