Філер Tink Complete Restore Filler для фарбованого та пошкодженого волосся

Про цей бренд я дізналась завдяки спільноті і не дивно що вперше я цей продукт побачила саме тут.Не можу згадати в кого бачила відгук, але пам'ятаю що спеціально не відкрила - хотіла сама скласти про нього думку. З самим принципом використання філерів я вже була знайома. Рідина розводиться з водою, з якою вступає в реакцію і утворює більш густу консинстенцію, по типу маски. Тут все так само. Рідка, напівпрозора рожева рідина, об'ємом 10мл. Міні пляшечка окантована картонним пакуванням, де написано як користуватись засобом, рекомендації та те що повинен зробити продукт.Не вмію я так гарно писати про нього, як krislemly, але постараюсь. 😂 Взявши тару для змішування продукту, я перелила туди вміст флакончика. Рідина має трошки мильно-квітковий аромат, не сильно активний та хімозний. Пропорція води до продукту 1:1, то ж я використала цей же флакончик, що відмірити точну кількість. Під час реакція, продукт поступово становився щільнішим та теплішим. Подібна термо реакція - норма. Після миття голови, я розподілила продукт по волоссю, наче звичайну маску. Шапочки я не надягала, як і не нагрівала . Але у ванній було дуже тепло, то ж вважаємо це за термообробку. Що ж, після всього цього я висушила волосся і який же висновок я зробила. Продукт не є заміною маски чи кондиціонера. Волосся було заплутане, трошки жорстке, але неймовірно гарно блистіло. Також - воно було прямим ( я це не люблю, але для когось то плюс). Також він спрацював як антистатик чи щось таке - волосся не було пухнастим , нічого не стирчало. Також помітила що після косички - воно було рівним. Зволоження - не відчула.