Матова помада Maybelline 940 Chocolate Truffle та гелевий олівець Lamel 405 Чайна троянда

Маленьке оновлення моєї декоративної косметики👄

Lamel Gel Lip Liner (405 Чайна троянда), тут без коментарів, напевно, що ці олівці вже є в усіх 😁.

Колір 405 мені сподобався, є нюанси в нанесенні, дійсно може здатися "замазкою" , таким собі невдалим тональним кремом на губах, але, це скоріше проблема складу цього олівця, бо колір мені дуже зайшов. Нарешті я знайшла щось схоже по кольору на матові помади Relouis Complimenti.

Як вже радили авторки клубу, то краще наносити пензликом, тоді дійсно олівець лягає краще.

Maybelline Hydra Extreme Matte (940 Chocolate Truffle), смачний колір, дійсно трюфель у шоколадках, але трохи йде в сливовий (насичено-ягідний) відтінок (при певному освітленні).

Помада класна, як в соло, матовому варіанті, так і з нанесенням на гігієнічну помаду чи бальзам (тут виходить такий собі ефект тінту, якщо не хочеться чітких контурів та кольору).

Стійкість, олівець Lamel виграє, він залізобетонний 🙈, помада до першої чашки чаю/кави чи прийому їжі. Навіть стерти з руки міцелярним гелем олівець було важко, помада знялася легко.

Продукти для цього looks

Maybelline New York Hydra Extreme Matte
Всі відгуки (23)
LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner
Всі відгуки (383)