❀V͚i͚c͚t͚o͚r͚i͚a͚ ͚S͚e͚c͚r͚e͚t͚ ͚"C͚o͚c͚o͚n͚u͚t͚ ͚P͚a͚s͚s͚i͚o͚n͚"❀


Привіт , красуня ❤️
Сьогодні я хочу поділитись своїм відгуком на спрей який носить наймення Coconut Passion , що в перекладі звучить , як Кокосова Пристрасть 🥥
Чи дійсно він такий пристрасний , як про нього говорять ?!?
Давай розбиратись ...
Парфумований спрей для тіла
Victoria's Secret VS Fantasies Coconut Passion Fragrance Mist



Вік: 18+
Стать: для жінок
Класифікація: міддл маркет
Країна ТМ: США
Зроблено в: США

Вміст : 250 мл


❀U͚p͚a͚k͚o͚v͚k͚a͚ ͚і͚ ͚d͚i͚z͚a͚y͚n͚❀

Флакон виконаний в пісочно-золотистих відтінках, які точно передають настрій аромату🏝 Виглядає зухвало, неможливо не помітити його, враховуючи класичний дизайн VS ✨

Спереду ми бачимо логотип бренду ,назву аромату і пальми, що проросли в теплому піску, про який згадується в надписі на зворотній стороні флакону
𝐼𝓈𝓁𝒶𝓃𝒹 𝒞𝑜𝒸𝑜𝓃𝓊𝓉
𝒲𝒶𝓇𝓂 𝓈𝒶𝓃𝒹𝓈
𝐵𝑒𝒶𝒸𝒽 𝒟𝒶𝓎𝓈 𝐹𝑜𝓇𝑒𝓋𝑒𝓇 🌴

Сам тільки дизайн окутує теплом і переносить на якийсь райський пів-острів.
Так просто і так красиво 🤤
Також позаду присутня інформація про виробника, застереження та значки, які розповідають про термін придатності після відкриття (12 міс) про те, що спрей є легкозаймистим та саме приємне , що на 25% пляшка є з переробленого пластику 🔥


❀S͚k͚l͚a͚d͚❀

Alcohol Denat., Water (Aqua, Eau), Fra-grance ( Parfum), Propylene Glycol, Glycerin, PPG-26-Bath-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexyi Me-thoxycinnamate, Éthylhexyl Salicylate, Butyi Methongibenzoylmethane, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate,Coumarin, Benzyl Benzoate.

Даний спрей на спирту , тому важливо не переборщити з ним на шкірі та волоссі , адже засіб може дещо пересушувати!
Тому краще розпиляти все ж таки на одяг, білизну чи штори :)
Є і зволожуючі компоненти (як заявляє виробник)🌼
- екстракт ромашки
- екстракт алое
- віт. Е
Але чи вагомий їх вміст тут , говорити складно 👀

❀A͚r͚o͚m͚a͚t͚❀

Я віднесу його до солодкої групи парфумерії , який так чудово звучить переважно в холодну пору.
Для літа буде занадто приторним та задушливим.
Він теплий, зігріваючий , такий жіночий і зовсім ненав'язливий. В жовтні рука так і тягнеться за ним 🍁
Не дивлячись на назву Сосоnut 🥥 головною тут виступає ваніль, вона звучить голосно і впевнено, тому , якщо ви шукаєте чистий кокос , цей аромат не для вас.
Аромат , наче цукрова . Така ніжна , пухкенька ванільна хмаринка з краплинкою кокосової нотки 🥥
Він солодкий , тому навряд чи підійде поціновувачам свіжих, морських чи порошкових нот. А якщо ви віддаєте перевагу чомусь солоденькому і полюбляєте ванільку , то вам точно сподобається ! Я полюбляю ваніль в холодну пору , тому мені VS догодила 🥥🫶

Спостерігаючи за кількістю дописів з Аль Рахаб , гадаю і вам підійде ☺️🫶🏼
Стійкість у аромату довша , ніж у інших представників в VS . Гадаю, що саме через насиченість ванілі , вона зазвичай мійно обіймає. На тілі 4-5 год . На речах відчуваю нотки і через кілька днів. Спрей вловимий на дуже близькій відстані, можливо саме тому його назвали пристрасним ? 🥥

Які ти аромати від VS полюбляєш ? 🦭🩷

Продукти для цього looks

Парфумований спрей для тіла