З Днем Української Писемності та мови 💙💛

27 Жовтня відзначається таке чудове свято , як День Писемності 🇺🇦

Моя бабуся була вчителькою української мови та літератури, тож нас змалечку привчали до українського слова ! Більше того, кожного року ми з сестрою їздили на Всеукраїнські олімпіади і здобували там Перемоги 🥇 Нам неабияк пощастило мати багату , солов'їну мову , адже за допомогою неї ми можемо створювати просто неймовірні дописи в MakeUp Club . І сьогодні я хочу відмітити своїх улюблених дівчат , дописи яких я з захопленням читаю на рідній мові

1. Комарницька Тамара

Вона моє сонечко в цій спільноті 🌞 Яка світить так яскраво , не дивлячись на те , що більшість її дописів про те , що їй не сподобалось 😄❤️ Проте читати їх одне задоволення ! А ще я люблю її за підтримку 🤗

2. Дарія Ковач

А це моя зірочка ⭐ Історії її завжди такі захоплюючі , що неможливо недочитати чи недослухати (на ніч ) . Всі історії з душею і такі життєві , наче на хвилинку проживаєш її життя . Дуже чуттєво пише ❤️

3. Аліна Демченко

Організатор дебошів 👭🧑‍🤝‍🧑👬🧑‍🤝‍🧑

І полюбила я її не за це , а за те , яку кількість епітетів і порівнянь вона використовує в своїх дописах і коментарях . Завжди лишається позитивний післясмак 🍷

4.Anna_feerie

Пише настільки красиво та гуманно,що неможливо встояти 😍 На одному диханні прочитані , сподіваюсь всі тексти . Дякуючи дописам Анни я придбала вже 2 чудові засоби і 3й чекає в кошику 🦭

5. Pilirina

Ну тут можна без слів 🫢 Описи парфумерії такі насичені , що самі парфумери не знали, що таке створили . Хочеться більше і більше її дописів, в яких мова ллється, а не пишеться 🫶🏼

...Цей список може бути безкінечним, адже кожна з нас неповторна і унікальна. Ми не знаємо одна одну і сприймаємо учасниць лише за допомогою письма і я приємно вражена бачити незліченну кількість україномовних постів, в яких я вбачаю ОСОБИСТІСТЬ ❤️ І намагаюся кожен допис підтримати щирим українським словом 💙💛 Дякую кожній, хто підтримує День Писемності і Мови не тільки 27 жовтня !

Доречі, на фото бомбочка-гейзер від українського бренду TİNK 🇺🇦

Слава Україні !

Доречі

Продукти для цього looks