Зволожуючий бальзам-кондиціонер для губ Caudalie

До empty bottles сьогодні доєднався ще один продукт. Кондиціонер для губ Caudalie зволожуючий антиоксидант. Можливо його вистачило би надовше, якби цей стік не зламався. Я раніше вже робила публікацію про цей засіб, але тоді я ще не тестувала його літом.

  • Отож зараз можу підвести підсумок чи вартий цей продукт уваги та чи змінилося ставлення.
  • І, girls, скажу ... що для літа, це ідеальний кондиціонер!
  • Найкраще його можу рекомендувати саме для цього періоду, гарно працює! Була справді задоволена! Зволожував, губи були красиві з ним, не липки без відчуття плівки, як підготовчий етам для подальшого мейку губ був супер! І склад тут дійсно гарний.
  • Мінус за передчасно зламаний стік засобу.)
  • Бальзам збагачений 100 % органічною олією ши, яка живить, регенерує та відновлює суху шкіру
  • Екстракти виноградних кісточок (поліфеноли) надають антиоксидантний захист та нейтралізують дію вільних радикалів.
  • Засіб гарно зволожує губи та має легку текстуру, яка швидко тане та приємно відчувається на губах, без переобтяження .
  • Не залишає жирних слідів після застосування
  • Має легкий аромат з нотами ванілі та апельсину

P.S Доречі також рекомендую цю енергетичну туалетну воду від Caudalie спробувати саме влітку! Детальніше про неї у дописі :

https://club.makeup.com.ua/post/4772/

  • Верхні ноти: Чай, Квітка Африканського Апельсина і Жасмин
  • Ноти серця: Виноград, Неролі і Імбир
  • Ноти бази: Мускус, Деревні Ноти і Мед.

Продукти для цього looks