Makeup з родзинкою від GlamBee 🍇✨

Вирішила поділитися з вами своїм макіяжем, який для мене дещо незвичний) Бо вперше з початку користування декоративною косметикою (а це 6+ років) я нафарбувала нижні повіки 👀✨

На цей макіяж мене надихнули стійкі гелеві олівці для очей Color Shock від GlamBee. Ну справжній шок від пігментаціі, сяяння та настільки привабливої ціни🔥

Ці гелеві олівці я використала у макіяжі:

• на верхнє повіко вздовж чорної стрілки - тон 03 (фіолетово-чорний), легкими рухами, без нашаровування для створення м'якого сяяння;

• на нижнє повіко по всій довжині нанесла той же 03 тон гелевого олівця;

• на центр нижнього повіка додала олівець у відтінку 02 (рожевий) для створення додаткового акценту 💥

Також я вперше промалювала стрілки у внутрішніх кутиках очей 👁️👁️

На губах стійкий гелевий олівець від Ламель у відтінку 410, нанесений поверх зволожених кокосовим SOS-бальзамом від Eveline 🫦

На скули, під брівками, на кінчик носа, над губою використаний улюблений хайлайтер-шимер Wibo у золотистому відтінку ✨

Усі інші продужати - типові для щоденного макіяжу, використовую постійно. Обов'язково прикріплюю усі 😉

Ось такий не зовсім типовий і звичний для мене макіяж) Такою була моя спроба вийти за межі зони комфорту та створити новий для себе образ ☺️

Як ви вважаєте, мені личить така стрілка і підкреслене нижнє повіко у макіяжі?

Усім вдячна за увагу 💕

Продукти для цього looks

Eveline Cosmetics Celebrities Eyeliner
Всі відгуки (49)
Maybelline New York Fit Me! Concealer
Всі відгуки (208)
Eveline Cosmetics Eyebrow Pomade
Всі відгуки (17)
Eveline Cosmetics Matt My Day Banana Powder
Всі відгуки (42)
Wibo Selfie Loose Shimmer
Всі відгуки (13)
LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner
Всі відгуки (384)
Бальзам для губ "Кокосова мрія"
Всі відгуки (5)
Purito Cica Clearing BB cream
Всі відгуки (217)