Моя невеличка колекція блисків та помад 💄👄


Привіт , красуне 💄
Сьогодні я хочу поділитися з тобою своїм набором помад та блисків 👄 Розповім , що мені ЗОВСІМ НЕ СПОДОБАЛОСЬ , а що я залюбки повторю 🙋‍♀
Поїхали 🚗

Орієнтуючись на порядок свотчів , почну з
Flomar Creamy Stylo Lipstick 010 Nude
Перша моя " Класична Помада " 💄 у свідомому віці. Приємна на запах та у використанні . Досить насичений нюд з рожевим підтоном . Має кремову текстуру , за рахунок чого губи разом з нею виглядають зволоженими та доглянутими ✅
• LCF Velvet Matte Long Lasting 04
Помада зі мною вже дуже довго . І якщо мій запит на стійкість, то обираю саме її для макіяжу. Вона досить бюджетна, має приємний аромат, але у використанні слід бути дууууже обережною, адже підправити майже неможливо ! Не впевнена, що повторю, адже хочу спробувати Vinyl від Maybelline ➕➖
Flomar Dewy Lip Glaze 021
Блиск , який не липне 🤤 Прозоро-корисневий з дрібненькими сріблястими блискітками. Чудово виглядає в моно та в поєднанні з олівцем✅
Flomar Dewy Lip Booster 03
Блиск зі збільшуючим ефектом. Має липку текстуру та аромат солодкої м'яти, яка ніжно обпікає губи. Я люблю це відчуття ) Відтінок персоково-рожевий , ніжний та яскравий водночас ✅
•Flomar Dewy Lip Booster 01
Блиск зі збільшуючим ефектом . Також нагадує Orbit "Солодка м'ята" . Липкий , прозорий з дуже легким рожевим натяком 🌸✅
O’BAYS Diamond Lip Gloss 02
Крутезний блиск вітчизняного виробника і зі смачнющим ароматом карамелі. Не липкий, приємний у використанні , але швидко закінчується. Хочу ще✅
Alterra Naturkosmetik
Олійка для інтенсивного зволження .
На руці ледь помітна, але на губах жирний неприємний блиск, який розтікається за межі губ. На смак звичайна оливкова олія. Я її люблю, але в салаті, тому косметичному засобу ставлю мінус ➖
Avon Mark Plump it Lip Gloss
З ним я відновила свою любов до блисків. Певний час щільно сиділа на рідких матових. Блиску вже дуже багато років , мені здається, тому зустрінемось ще з ним у викидушках.
На губах красивий, прозоро-рожевий ,із м'ятою, дещо пекучою, липкий
Не повторю, бо Flomar подобається більше і хочу спробувати багато інших ➖

(っ◔◡◔)っ ♥ The End ♥

Можна помітити, що в моїй косметичці переважають більш нейтральні , нюдові відтінки) Чи користувалась ти якимось із цих засобів ? І який твій улюблений блиск? 💋

Продукти для цього looks

Flormar Dewy Lip Booster
Flormar Dewy Lip Glaze
O’BAYS Diamond Lip Gloss