Сентиментальний пост про помаду Dior 💄

Одна з історій мого життя про помаду .. 👄

Колись давно коли я була ще в школі, я як і більшість дівчат задивлялися на косметику мами. Помади, парфуми, - вся ця магія світу косметики зачарувала мене і я мріяла що коли буду дорослою то куплю собі все що захочу.

Мама помітила моє захоплення і подарувала мені мою першу помаду. Це була темно-червона помада від Dior. 💄

Сказати що я була щаслива , - та я була десь на 10му небі. Навіть зараз мати помади діор це достатньо дорого, а я тоді була лише школяркою, тому помада була моїм скарбом який парадно стояв у мене на столику як радянський сервант посуду у шафі.

Я настільки її берегла, що користувалася лише по святам на День Народження, Новий Рік і т.д. Ну як і серватном посуду 😅😂

Моя помилка про що я ще не знала тоді, - кожен продукт має свій термін придатності.

А так як я своїм скарбом користувалася дуже рідко, то помада і не закінчувалась, вона лише псувалася.

Через декілька років на чергове свято я помітила що помада має «старий запах».

Так пахли старі помади рубі роуз моєї бабусі які моя мати сама потім і викинула тайком.

Я зрозуміла що помада зіпсувалася і користуватися нею більше не можна..

В цей момент мене втопила моя шкода і печаль від того що я так сильно берегла те чим могла користуватися кожного дня і бути радісною, а тепер воно пішло на смітник. 🗑️

Чи то були мої упередження що червоний колір помади то не на кожен день, чи мій страх що помада закінчиться, - мабуть все разом. Можу сказати тільки те що я була неправа.

Ось я і виросла, та і накупила собі усього про що мріяла.

Більше не обмежую себе ані страхами ані упередженнями.

Не бережіть косметику, користуйтеся нею коли є бажання нафарбуватися у всі кольори палітри і нічого не жалкуйте. 👌🏻

Ну і слідкуйте за терміном придатності косметики, це важливо 😅

На фото одна з моїх Dior помад червоного кольору Rouge Cannage 941. Люблю її так само наче я ще та школярка з минулого. 🥲

Якось коли не буду лінивою (я дуже лінива😭), то напишу допис про неї 🥹

Всім love 🩵

Продукти для цього looks