Мій щоденний макіяж з улюбленими продуктами!

Я вважаю , що для хорошого макіяжу не потрібно мати супер професійні засоби, а обирати для себе , те з чим комфортно себе почуваєш, тому в моїй косметичці поєднуються продукти мас маркету та косметика люкс сегменту.

1. BB Cream від Missha у 21 віддтінку - це мій фаворит вже декілька років. Хороше покриття, не забиває пори.

2. Я використовую пудру, і вважаю що це обов‘язково для стійкого макіяжу на цілий день. В мене їх дві - Chanel, яку я просто обожнюю , та бюджетна від Eveline, яка чудового лягає на шкіру, хоча вона коштує копійки.

3. Вії фарбую Maybelline New York Lash Sensational Sky High, підкручує, розділяє та надає об‘єму, для мене вона ідеальна.

4. Рум’яна від Bourjois , про них розповідала, в них класний запах та пігментація.

5. Хайлайтер у мене самий звичайний від Eveline, в нього правильна текстура та відтінок.

6. Для брів в мене олівчик Artdeco, він має хорошу стійкість та й вистачає його на довго. Фіксую брівки прозорим гелем Artdeco.

7. Губи в мене від природи хороші та об‘ємні, тому часто наношу олійку- тінт Clarins. Якщо хочу тон, використовую олівець Lamel.

8. Стрілки фарбую коричневою помадкую для брів Glambee, беру її вже не перший раз.

Продукти для цього looks

Eveline Cosmetics Matt My Day Banana Powder
Artdeco Clear Mascara-Eye Brow Gel
Chanel Natural Loose Powder Universelle Libre
Artdeco Eye Brow Pencil
Clarins Lip Comfort Oil Intense
LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner
Missha Perfect Cover BB Cream SPF42/PA++ Moisturized Complexion