Makeup of the day 👀💄 На що здатні руки, які звикли малювати лише стрілочки?

Ох, дівчатка) Мене напевно таки понесло у світ мейкапу 🫣

Якщо бути точною, то мейкапу оченят 👀 Уже третій рік я майже щодня малюю стрілочки і на цьому весь мій макіяж очей закінчується.

Тіні? Аж соромно, але маю всього одну стареньку палетку Malva ще з першого замовлення на Makeup. Не дуже вмію ними користуватись, та й часу займає це зазвичай багато. А на стрілочку рука набита, намалювала швиденько та й побігла у справах 🏃‍♀️

Отож, що я використала для цього макіяжу очей? 👁️👁️

• на рухому повіку нанесла бежеві, коричневі сірі тіні, а у сам кутик чорні, усе гармонійно розтушувавши у повноцінну "картину";

• чорними тінями навела стрілочку, яку плавно розтушувала, намагаючись створити ефект "димки";

• на центр верхньої повіки нанесла золотистий відтінок із палатки Malva та тіні-желе від GlamBee у тоні 02;

• внутрішні кутики очей та по ряду вій нанесла чорну підводку Eveline Celebrities, вивівши акуратну стрілку (до початку розтушованої стрілки чорними тінями);

• на нижню повіку нанесла уже улюблений гелевий олівець для очей GlamBee у тоні 03 (блакитний), злегка розтушувавши її невеликим пухнастим пензлем.

Ось такий вийшов черговий, так би мовити експериментальний макіяж очей. З тінями, стрілкою та яскравим блакитним акцентом. Ну дуже незвично для мене, але так подобається! 🥰 Продовжую вчитися 🫣

Уже після декількох таких експериментів розумію, що пора розглянути купівлю нової палатки тіней ☺️ Тому можливо хтось із вас, дівчаток, може у коментарях порадити? Буду дуже вдячна.

Також чекаю оцінки макіяжу 🤭 Страшно цікаво)

Дякую за увагу 🤗💕

Продукти для цього looks

Eveline Cosmetics Celebrities Eyeliner
Всі відгуки (49)
Maybelline New York Fit Me! Concealer
Всі відгуки (208)
Eveline Cosmetics Matt My Day Banana Powder
Всі відгуки (42)
LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner
Всі відгуки (384)
Purito Cica Clearing BB cream
Всі відгуки (217)