Набір для заспокоєння шкіри голови

Щороку восени у мене починається одна і та ж проблема: свербіж і лущення шкіри голови, а разом з тим коріння волосся починає жирніти набагато швидше звичайного.

Щоб швидко заспокоїти шкіру та зняти неприємні відчуття, я використовую чудовий набір французького бренду Klorane.

Шампунь і бальзам для волосся з екстрактом півонії швидко та ефективно усувають свербіж, згладжують неприємні відчуття та відновлюють баланс шкіри голови. Із засобами цієї серії я почуваюся значно краще вже після першого ж застосування.

Klorane Soothing Shampoo with Peony Extract та Klorane Soothing and Anti-Irritating Gel Conditioner мають приємний квітковий аромат та легку консистенцію.

Шампунь делікатно очищує, робить волосся розсипчастим, м'яким і гладким, а заразом заспокоює шкіру голови.

Кондиціонер Klorane розгладжує локони, надає їм блиску та шовковистості, але при цьому зовсім не обтяжує волосся.

Це відмінний набір для жирної шкіри голови, яка періодично починає свербіти і доставляти масу незручностей. Для мене цей шампунь та бальзам – справжній порятунок.

Klorane Soothing Shampoo with Peony Extract дійсно заспокоює шкіру і надає шевелюрі приємного блиску та аромату.

Продукти для цього looks