Шикарне волосся з олією RR Line

Я не використовую жодних бальзамів, кондиціонерів та інших засобів для волосся і зазвичай просто мою голову шампунем. І дозволяю локонам висохнути природним чином, без використання фена та укладальних засобів.

Однак олія аргани з кератином - це незамінний помічник, якщо хочеться мати красиве і блискуче волосся.

У мене було дуже багато різних масел для догляду за волоссям, але останні кілька років я використовую тільки Реструктуризувальний флюїд із олією аргани та кератином від італійського бренду RR Line.

Це чудовий засіб, який робить волосся м'яким і блискучим, дарує йому чарівне сяйво і ефективно насичує сухі кінчики. З цим флюїдом локони завжди виглядають здоровими та доглянутими.

Я використовую його на вологі пасма, спочатку розтираючи та розігріваючи масло у долонях. Достатньо пари крапель, щоб наситити цінними мікроелементами і довжину, і кінчики волосся.

З флюїдом RR Line локони не тільки виглядають здоровими та блискучими, але ще й гарно пахнуть, адже продукт має просто чудовий аромат.

Це неймовірний засіб для всіх, хто мріє про красиве волосся.

Продукти для цього looks