Моє невеличке, але яке ж круте оновлення 😍🔥

Частина покупок, звісно ж, зумовлена моєю зацікавленістю у створенні нових, яскравих образів 🌈💄

Отож коротко про все.

1. Дитяче молочко для тіла Bubchen - єдиний у підбірці доглядовий засіб.

Для чого мені дорослій людині дитяче молочко для тіла? Якщо вам цікаво, я зроблю окремий допис про те, у яких цілях я його використовую 🥰 Це молочко - засіб, який я повторюю уже протягом 4х років.

2. Палетка тіней для повік Myth of Utopia від Lamel 😍😍😍

Ну це те, чому я найбільше рада!!! Насправді я не раз стримувалася від покупки через сумніви, куди ж я використовуватиму більшість відтінків. Але, як можна побачити у моїх крайніх Look's, мене пропееерррло на креативні, яскраві макіяжі (хоча скоріше це просто макіяжі з акцентами, але для мене, як людини, яка 5+ років виконувала лише легкий нюд, це великий здвиг!) 🤭 Отож чекайте, відчуваю точно щось буде! Ну дуже надихнулась дівчатками з Клубу, які взяли собі цю ж палетку, та їх шикарними образами, створеними завдяки їй 💕

3. Рум'яна від Lamel у відтінку 404🤎

Мої попередні закінчилися. Ідеальні для контурингу ❤️ Не зраджую ним з квітня 2022 року. Вони мають чудовий холодний відтінок, яким гарно можна створити природню тінь під скуловою кісткою 💯 А ще, ними ти точно не зможеш наставити плям 😉

4. Рідкий консилер Lamel Insta Cover 🤗

Він мені пішов третім за акцію у подарунок. Його взяла вперше. Раніше неодноразово купувала Lamel Insta Comouflage, дуже подобався саме через щільність. Цей здався надто жовтим, але як мені відомо, він має гарно перекрити синячки під очима саме завдяки жовтому пігменту. Тому для мене це саме те 👍🏻

Якось подруга випадково взяла Insta Cover замість рекомендованого мною Insta Comouflage, то дуже хвалила його. А через об'єм сказала, що цей консилер передасться у спадок 🤣

5. Тіні-желе від LCF у космічному відтінку 03 🌌

Дівчатаааа, а це просто знахідка 😍 Лише у другій чи третій "Є" я змогла зробити свотчі цих тінюшок. Раніше у мене були подібні тіні від GlamBee, але у відтінку шампань. Ну дууууже сподобалися, тому вирішила спробувати ще, але уже щось цікавіше. До того ж, на них була дуже смачнюча і приваблива ціна 😋💵

6. Гелевий олівець для губ від GlamBee 🐝

Так, я уже давно у пошуках того самого 110 відтінку у дереві, але я знову не знайшла його. Знайшла і популярний 111 відтінок, але мені він зовсім не сподобався, надто світлий чи що...не моє. Ну і звісно ж, щоб не йти з пустими руками, я вирішила обрати щось схоже або просто те, що сподобається. Зробивши свотчі багатьох відтінків, я вирішила обрати 204 відтінок гелевого олівця: він теж коричневий, але більш темний і теплий. Вибір стояв між 204 та 206, однак у другого якийсь наче бордовий підтон, таке мені зовсім не зайшло.

*свотчі олівців можеш побачити у каруселі

І тепер я задоволена, наче 🐘, біжу тестувати хоч і невелику кількість своїх оновлень, однак дуже цікавих для мене ☺️❤️

Продукти для цього looks