Що я купила на сейлах частина 1 ☺️💗

Так як я дуже люблю всілякі помади, олівчики, блиски то цього разу у мене аж чотири продукти для губ:

1) Шимерний золотий блиск від Bless Beauty у 18 відтінку. Колись у підлітковому віці мала схожий від Mary Kay, тому побачивши таку красу не змогла встояти. Вже відчуваю, що напишу про нього відгук в найближчий час 😁

2) Матова помада від Wet N Wild у незвичному відтінку Cherry Bomb 🍒 Після допису неймовірної Хаіт Маргарити купила не роздумуючи 😅

3) Матова помада від Colour Intense у червону відтінку 15 Cherry red 🍒 взяла на заміну моєї старенької червоної помади якій було вже 5 років 😰

4) Ну і щоб червоній помаді не було самотньо, то докупила до неї червоний автоматичний олівчик від Parisa cosmetics у 204 відтінку ❤️ Оксана Князєва дякую за якісний огляд та губосвотчі 🥰

Для обличчя тільки одна позиція і це популярний консиллер від Eveline 💛 давно вже на нього споглядала, тож відгук чарівної Vikulyk остаточно зупинив мене на ньому ☺️ 💓 Взяла найсвітліший 01 відтінок. По покриттю здається непоганий, буду тестувати.
Ну і сподіваюсь, що незабаром напишу 2 частину своїх покупок, які поки що досі в дорозі 😊 Побачимось😚🍁

Продукти для цього looks

Parisa Cosmetics LipLiner Pencil
Colour Intense Profi Touch Satin Perfection Lipstick
Wet N Wild MegaLast Lipstick