Новий день - нова посилочка (так-так, і знову подарунок 🤭) 🎁

...тільки тепер не від подруги, а від Mermade 🧜🏻‍♀️

Ой, а я знову тішусь ☺️ Ще тільки вчора зв'язалися зі мною представники бренду Mermade і запропонували стати однією із перших, хто протестує оновлену формулу їх бальзами для губ 👄

Дякую Mermade за можливість тестувати новинки, ще й однією з перших 🥰 Надзвичайно приємно, коли мої страння не даремні, коли мене помічають!!! Отож це перший випадок, коли зі мною зв'язався бренд для того, щоб надіслати подарунок для тестування. Ще й послання у карті дня як ніколи доречне) Радію, урааа 🥳

Зовсім недавно я писала відгук про бальзам для губ Mermade з ароматом Bubble Unicorn 🦄, в кінці якого зазначила, що хотілось би побачити покращену версію бальзаму (передусім через жирнуватий присмак) 🙈 Уже нижче в коментарях я побачила заповітні слова бренду, що оновлена формула уже готується до випуску!))

І уже через декілька днів мені запропонували їх спробувати

Отож зовсім скоро очікуйте новий відгук на бальзами Mermade уже із оновленою формулою. Отримала я аж 5 бальзамів 😱 так розумію уся оновлена лінійка. Тішусяяяя...

Ох, як мені цікаво уже) Тим паче, губки добряче обвітрились, тому є на чому тестувати для порівняння 🥰

*прикріпити саме ці бальзами з Look's на разі не можу, так як розумію на Makeup вони ще не з'явилися