Part 2🍂. Ще одне листопадове замовлення

Що потрапило цього разу у мій кошик?

🔸 Після словника Комарницької Тамари придбання сироватки з азелаїновою кислотою стало неминучим кроком 🤣

Але, насправді до цього я перечитала всі дописи на цю тему від Anna_feerie та інших дівчат. Тож покупка була не спонтанною, а виваженою. Маю великі очікування від Сироватки для обличчя з азелаїновою кислотою 10% від Cos De BAHA.

🔸 У чоловіка було "ОЙ" - це коли нічого не треба, а потім щось різко закінчується. Віддає він перевагу гелям для гоління. Каже, що такий формат економніший і приємніший ніж піна, тож обрала Охолоджуючий гель для гоління для чутливої шкіри від Nivea.

🔸 Зубна паста Elmex з'явилася в моєму кошику після позитивного відгуку, який я побачила в клубі. Я завжди готова спробувати щось нове 😉

🔸 У стрічці так багато дописів про олівці LAMEL Make Up Kajal Eye Liner, що я не втрималась і замовила собі фіолетовий. Це спонтанна та емоційна покупка 🙈

🔸 Ватні паффи - мій розхідник. Користуюся паффами вже декілька років і повертатись до ватних дисків не планую. Якщо ви ще не пробували паффи - раджу спробувати. Вони тонші та поглинають менше рідини ніж диски, відповідно виходить менший розхід тоніка, засобу для зняття лаку і т.д. Зазвичай обираю пакування на 300 шт (400 шт поміщається на полицю в дзеркалі в притичок). Але також є варіанти з меншою кількістю - це зручно, адже можна спробувати.

Маю надію, що Part 3 у листопаді не буде 🤣