#OnlinePartyMakeUpClub, а збори начебто офлайн💋😂

Всім привіт✌️

  • Сьогодні перша оффлайн зустріч нашого прекрасного клубу та святкування першого Дня Народження). Я думаю, що на цій вечірці хотілося б побувати кожній, відчути приємне хвилювання, познайомиться із творцями цієї прекрасної платформи та зарядиться позитивними емоціями🧡.
  • На жаль, я не змогла потрапити на цю бьюті-подію оффлайн, але із задоволенням прибула на онлайн вечірку🧡

До зборів підійшла максимально серйозно і хвилювалася як перед іспитом. По-перше - це мій перший макіяж у клубі (а я далеко не мейкапер), по-друге - це мій перший лукс🤣

  • З вечора я підбирала вбрання і ретельно його прасувала, адже онлайн-вечірка це не менш важливо для мене).
  • Також, учора я була у пошуках чогось яскравого у своїй косметичці). На щастя, знайшовся гліттер 10-річної давності, який надав моїм очам блиску, який не дуже й видно на фото, але він є🤣
  • Підйом у мене сьогодні був ранній і я відчувала легке хвилювання та передчуття чогось приємного).
  • Потім була годинна боротьба з плойкою, яка не хотіла робити мені гарні локони, а робила ефект пуделя🤣
  • Далі макіяж, який час від часу доводилося підправляти. А родзинкою став прищ на пів обличчя – класика жанру перед важливою подією). Довелося обирати такий ракурс для фото, щоб його було не так видно)
  • Ну і нарешті фотосесія, яка принесла мені море позитиву і начебто справді перенесла до Києва на зустріч із дівчатами і командою makeup club🧡, а думками я і так там👌

Дівчатка вже поділилися першими фото з прекрасного свята і на душі стало дуже тепло та радісно🥰. Безкінечно тішуся за тих красунь, які зараз на івенті та нескінченно вдячна іншим красуням за запрошення на онлайн-вечірку🤩.

Ну і звичайно ж, вітаю команду makeup club З Днем народження🥰. Щиро дякую за створення цієї неймовірної спільноти, ви найкращі! Бажаю Вам натхнення і досягнення ще більших вершин🔥.
Люблю-люблю, тисяча цьомчиків усім причетним до цього розкішного ком'юніті🧡