Без чого не обходиться мій жоден вечір?

1. Перше та найголовніше це очищення, тут може бути по різному:

  • двохетапне
  • або просто гель /пінка

в залежності чи в мене був SPF або макіяж протягом дня

2. Так, як зараз я на топічному лікування, то дуже важливе максимальне відновлення та зволоження шкіри.

  • Зараз в мене в основному в користуванні щільні текстури, із улюблених це Purito Dermide Cica Barrier Sleeping Pack чудово знімає подразнення та зволожує. Бо рівень зволоження шкіри має вплив і на відчуття, нікому не подобається коли в тебе все обличчя стягує.

3. Зволоження губ, в холодну пору року це мій MUST HAVE, влітку я теж завжди зволожую, але зараз обираю більш щільніші текстури SVR Cicavit+ Protective Lip Balm Fast-Repair. Він такий жирненький, але губи після нього зволожені та в чудовому стані. Він немає якогось там мега приємного аромату, але працює!

4. І обов'язково ручки, зараз я відкопала свій вонючий крем від Sister's Aroma. В мене Smart Hand Cream Ageless. Він чудово зволожує, але його запах 🤢. Хто знає якийсь араматний та працюєчий крем для рук?

5. Про ніжки теж не забуваю, але якщо чесно, то періодично забуваю. В мене Пом'якшувальний крем для ніг із сечовиною від Shelly, люблю його. Використовую десь 2-3 рази на тиждень. Якщо не забуду)

6. І обов'язвово капа та стакан води.

Ніби нічого не забула, а без чого не проходить ваш вечір?

Продукти для цього looks