Листопадове замовлення з Makeup 💞

Шопінг такий шопінг… Придбала трохи догляду ну і базових розхідників.😼

Ну що, цього разу формуючи замовлення я вирішила прямо відвести душу.😄Розкажу в двух словах, що думаю про продукти із замовлення, а на найцікавіші позиції обов’язково зроблю детальні відгуки.

1. Очищувальна і відбілювальна маска Sane Cleansing And Whitening Mask ZnO, РР, В1, Е, А, В7.

Попередньо затестила, дякую Makeup за пробник до попереднього замовлення👌. Перші враження дуже позитивні – шкіра стає більш гладкою, дійсно трохи освітлюється і наче навіть матується. Тепер поживу з нею подовше і сформую більш чітку думку.

2. Тонік для обличчя Sane Face Toner PHA + AHA + Vitamin C 2% Purifying Glow Solution.

Перші враження хороші, обличчя зволожене, ніякої стягнутості. Наче навіть почервоніння зменшилися після початку його використання. Детальніше розкажу трохи пізніше😊.

3. Пробник сироватки для обличчя SKINBAR Hyaluronic Acid 98% & Aloe Extract Face Serum

Ще не пробувала, але дуже цікаво😊.

4. Кондиціонер для хвилястого волосся John Frieda Frizz Ease Dream Curls Deep Conditioner

За перші 2 використання мій нестабільний завиток став більш дисциплінованим і трохи жвавішими. Що важливо, волосся не обтяжує. Остаточні висновки робити зарано, але старт польоту нормальний.

5. Крем для рук і ніг Shelly Professional Care Hand and Nail Cream

Це любов з першого застосування💞. Ніжки і ручки стають більш м’якими, зменшуються шелушіння. Дуже подобається.

6. Мило Fresh Juice Passionfruit&Camellia

Дуже крутий аромат)) в мене все.

7. Мило Duru Fresh Sensations Ocean Breeze Soap

100 років не купувала таке мило)) Згадаємо дитинство.

8. Зубна паста Лісовий Бальзам

Так багато позитивних відгуків, стало цікаво спробувати.

9. Дезодорант Rexona Motion Sense Invisible Antiperspirant Spray

Найулюбленіший дезодорант. Скільки інших пробувала, все одно повертаюсь до Rexon’и.

10. Сніжна панда косметичні двошарові серветки

Найулюбленіші серветки – м’які, зручні, не рвуться від будь-якого руху.

11. Lady Cotton Ватні палички

Їх теж люблю, зручні у використанні.

12. Cosmo Shop Sponge Спонж CS062B

Поки не використовувала, на вигляд нічого особливого, але думаю для нанесення тону будуть досить непоганими.

13. Вугільні очищаючі смужки для носа Via Beauty

Знаю, що думки про такі експрес-засоби неоднозначні, але я їх люблю. Саме цими поки не користувалась, буду тестувати.

14. Туш-тінт для брів LAMEL Make Up Crush Brow Mascara

Це ще одна нова любов від LAMEL. Дуже гарно профарбовує брівки і вкладає їх. Пізніше напишу більш розгорнутий огляд.

15. Віск для брів з аргановою олією Mayur Wax Brow Styling

На перший погляд непоганий віск, добре вкладає та фіксує брови. Поки ще приноровлююсь до нього, це мій перший віск, вчусь.))

16. MAREVE Wild Desire

17. MAREVE Royal Fame

18. MAREVE Vernal Vibe (отримала пробник в подарунок до замовлення, дякую MakeUp)

Ох… перше враження про аромати Wild Desire та Royal Fame я вже склала, але викладу всі думки в окремому дописі.

Дякую за увагу! 💞

Продукти для цього looks

Дезодорант-спрей
Живильна маска для в'юнкого волосся
Мило "Океанський бриз"
Тонік для обличчя з АНА + РНА + вітамін С
LAMEL Make Up Crush Brow Mascara
Mayur Wax Brow Styling
MAREVE Royal Fame
MAREVE Vernal Vibe
MAREVE Wild Desire