Моє обличчя , коли Black Friday так близько і ти розумієш, що знову прийдеться витрачатися🛒🖤

Так-так ... Стримати себе не легко, коли в телеграм, інстаграм та на пошту приходять сповіщення про знижки до Чорної П'ятниці 😊

Ось що опинилося у моєму Friday замовленні ...


1. Крем для шкіри навколо очей з пептидами Medi-Peel Bor-Tox Peptide Eye Cream
Я давно була в пошуках гарного крему для зони навколо очей. Не дивлячись на свій прекрасний вік, маю проблему у цій зоні, через поганий зір. Чесно кажучи, завжди була трішки збентежена тим, що крем для шкіри навколо очей знатно дорожчий, ніж звичайний крем для обличчя, також враховуючи те, що зазвичай він випускається у маленькому об'ємі. Я переглянула точно більше 100 варіантів і зупинилась на Medi-Peel. Не знаю, що саме виділило цей бренд для мене серед інших, проте, частіше всього, саме такі покупки видаються вдалими 😌

2. Maybelline New York Lifter Gloss Блиск для губ
На данному етапі свого життя, здебільшого, користуюсь блисками✨ Але є одне але...
У мене жодного разу не було нашумілого блиску від Maybelline 🫠 Ви так багато прекрасних дописів написали про нього, що я не могла залишити це просто так ! І звісно ж він потрапив до мого замовлення . Обрала для себе 002 Ice . Хотіла Gummy Bear , але , нажаль, його немає на MakeUp .

3. LAMEL Make Up Brow Lifting Wax Фіксуючий віск для брів
І моя вишенька на торті 🍒 Віск від Lamel 💝 Перечитавши кожен допис з його участю, я була впевнена, що він мені треба . Але я двічі ніяк не могла його піймати. Додаю до кошика, оплата , " немає на складі" . Потім ціна взлетіла і нарешті , під дією Чорної П'ятниці , цей красень вже прямує до мене ☺️ Мені довподоби ефект ламінування брів , але після самої процедури брови такі сумні , коли опускаються 🫣 Тому величезні надії на фіксувальний віск 🤞

Ось таке чудове замовлення у мене на MakeUp 🫶 Ціни дуже приємні , а я дуже щаслива, що стану володаркою цієї Святої Трійці 👑
Ще у свого перукаря замовила масочку від іспанського бренду Tahe " Gold" . На холодну пору вона ідеальна ! Ну дууууже прекрасно живить волосся і неабияк наповнює його. Любий MakeUp , з нетерпінням чекаю Tahe на наших просторах 😌 Дівчатам сподобається !)

Продукти для цього looks

Крем для шкіри навколо очей з пептидами
LAMEL Make Up Brow Lifting Wax