Веледа тонік-стимулятор при втраті волосся з екстрактом розмарину -Weleda Belebendes Haar-Tonikum

Мої перші враження про продукт .
Упакування - Дуже гарна та зручна склянна бутилочка , з незручним дозотором в середині. Дозатор я знала одразу і набираю тонік піпеткою для хни. До речі, дуже зручно. Ця піпетка дуже якісна і зручна, нічого з неї не витікає і добре набирається.
По бокам є виямки та ребриста поверхня для зручного тримання . І справді завдяки цьому засіб не висковзує з рук.
Мені дуже приємно що упакування не пластикове і піддається переробці.
Запах - легкий трав'янистий дуже швидко зникає. Сприводу цього я дуже переживала , але запах виявися нормальним та не стійким.
Консистенція - рідка як вода.
Колір - трав'янистий, жовтувато-зелений.
Шкіру голови не жирнить навіть підсушує.
Об'єм 100 мл .
Брала по ціні 450 гривень.
Країна ТМ: Швейцарія.
Зроблено в: Швейцарія.
Приємно знати що засіб виготовлений у
Швейцарії .


Ось що обіцяє виробник:
✔100% сертифікована натуральна косметика

✔ Більше 80% сировини* надходить з органічного землеробства

✔Не містить мікропластикових інгредієнтів, генетично модифікованої сировини та сировини на основі мінеральних масел

✔ Закупівля сировини з повагою до людей, рослин і тварин

✔ Просування відновлюваних джерел енергії

✔100% натуральні аромати, розроблені власними парфумерами.

Тонізуючий засіб для волосся
✔ Активізує корінь волосся
✔ Зміцнює волосся
✓ Зменшує випадання волосся
Сумісність підтверджена дерматологічно.

Застосування: щодня вранці та ввечері втирати в шкіру голови, не змивати.

Не містить силіконів, мінеральних масел, миючих компонентів на основі сульфатів, синтетичних ароматизаторів та консервантів.
Не міститьшкідливих для здоров'я людини речовин.
Для досягнення бажаного результату використовувати не менше 4-х місяців.

Склад (згідно INCI): вода, спирт, екстракт хрону, екстракт очітка, олія листя розмарину, карбонат калію, суміш натуральних ароматичних олій, лімонен", ліналоол, гераніол.
*з натуральних ароматичних олій.

Протестоване дерматологами на переносимість шкірою. Не тестується на
тваринах.
Розмарин живить і зміцнює волосяні цибулини, активізуючи тим самим ріст волосся.
Тонік нормалізує жировий баланс шкіри голови і сприятливо впливає на структуру нашого волосся.


Сам по собі розмарин дуже хороша лікарська рослина . Тому я думаю що засіб теж дієвий.
Поки про його дію мені говорити трохи за рано бо курс 3 ри місяці . Тому ділюсь тільки загальним враженням .

Продукти для цього looks