Mancera Of The Wild

Вітаю 👋 Сьогодні поговоримо про парфум Mancera Of The Wild. Аромат відносно новий, вийшов минулого року.

У мене до нього двояке ставлення. То він мені дуже подобається, то не дуже ) Тут є квіткова складова і фруктова. І вони наче змагаються друг з другом за перше місце. Я не можу розкласти по нотам аромат, бо він звучить для мене єдиною мелодією. Хоча на старті я б його охарактеризувала як квітково-солодкий аромат. Я чую білі квіти, тому була впевнена, що тут є тубероза. Але ні, нема. Замість неї жасмін та квітка апельсина.

Взагалі я брала цей парфум ще влітку, планувала спробувати, та руки не дійшли. Та мені вважається, що для спеки аромат був би дуже інтенсивним. Та по настрою він більше про літо ) Хоча я зараз з задоволенням його ношу. Здавалось би, якщо з задоволенням, то що не подобається? Через це змагання квітів та фруктів, з'являється якась задушлива, неприємна для мене нота. Потім зникає. Через деякий час знову з'являється... Та квіти все одно перемагають ) Якщо не дивитися у піраміду, то ось так відчутно я не чую грушу та полуницю. Та коли знаєш про це, то так, можна відокремити полуницю. Та вона не свіжа, а скоріше так пахне джем, або напій з полуницею. Тоффі я також не чую відокремлено, та парфум солодкий не тільки через ваніль. Хоча солодкість тут не надмірна.

Ну і як завжди, технічні характеристики на висоті. Рідина парфума масляниста, тому на одяг наносити не варто. Стійкість та шлейф 👌🏻👌🏻👌🏻

Підводячи підсумки. На перший погляд в цьому парфумі нема нічого такого, щоб було прям вау. З іншого, він гарно зібраний, приємний, запашний. І все одно є щось в ньому таке, через що хочеться його носити на собі часто. Та кайфувати від себе 😉

Продукти для цього looks

Mancera Of The Wild
Mancera Of The Wild