Обновочки з Мейкапу 💔

Буває, коли ти справді замовиш те, що тобі ну дууууже хочеться, а окрім цього ще й - справді потрібно! Давно не користувалась чимось для укладки брів. Чула багато похвальних відгуків на цей віск від Топ Фейс і вже встигла залізти в нього своїм носом [буквально] 🤣 Аромат не почула, а ніс протерла та чуть не заліпила собі руки.

Туш Golden Rose із серії Nude Look моя улюблена! Це вже по рахунку третя, якщо не четверта. Щіточка у формі 8-ки. Формула, що не осипається, а ще круто промальовує кожну вію та дарує об'єм. Дуже чекала, коли появиться на Мейкапі та відхопила, бо всі туші в один момент засохли, наче зговорились 😹

Ну а гель для душу... Нещодавно для себе відкрила даний бренд. У них загалом більш солодкі аромати, а кокос у них получився найбільш свіжий та без тої приторності. Великий формат, а ціна смішна.

Получилась така мініатюрна посилочка усього необхідного та бажаного. Буду тестувати та ділитись враженнями, а про туш розповім, чи не попсулась якість. Бо я користувалась нею ще в 2019-2021 роках 🥹

Продукти для цього looks