Що дівка вхопила на сейлах 🙌

Ця "чорна" п'ятниця не пройшла й повз мене. Я не змогла втриматись і не закупитися на гарних знижках. Давно моніторила товари, які збиралась придбати. Замовляла не тільки на Мейкап, бо деяких засобів тут нажаль не було в наявності, а й на сайті магазину "найкращої подружки", ну ви зрозуміли 😅

Брала саме необхідні мені засоби, нічого зайвого, хочете вірте хочете ні 😁

Почну з декоративної косметики, бо її не багато, все куплене з 50% знижкою:

  • Олівці для губ від Lamel у відтінках 406, 407 та гелевий у 404 відтінку. Останнім часом мене захопила тема контуру губ олівцями, бо раніше такого не робила і одразу наносила помаду.
  • Рум'яна від Lamel у 403 відтінку. Довго обирала для себе відтінок рум'ян на зиму. В мене є рожеві і хотілося чогось меньш яскравого. Та і взагалі лише одні рум'яна в косметичці? Так не має бути ахах

Доглядова косметика:

  • Сироватка Cos De Baha A5 Azlaic Acid 10% Serum - першу взяла з гарною знижкою, а на другий день вона була ще дешевша, довелось замовляти знов 😄
  • Сироватка Cos De Baha Salicylic Acid 4% Serum - за промокодом на сайті Мейкап знижка 30% до вже зниженої ціни.
  • Скраб для шкіри голови Kayan Professional Scalp & Hair Scrub - друга одиниця зі знижкою 50%, при тому що сам скраб і так був по знижці. Ним вже користувалась, тому це не "кіт у мішку".
  • Цукровий скраб Mermade Banana Nirvana - не змогла встояти перед гарною знижкою, тим паче в них дуже запашні скраби. Попередній в мене вже закінчується і захотілось чогось яскравого на поличку.
  • Корейські крема для рук від Images. Ви будете здивовані ціні - 6 грн. Так так, нехай така мізерна ціна вас не лякає, вони мають чудову якість. При купівлі двох, третій у подарунок.

Ось і моя улюблена трійка засобів від Українського бренду MyIdi:

  • Протизапальна локальна есенція для обличчя - бренд, до речі, оновив дизайн та саму упаковку, вона стала набагато зручніша.
  • Протизапальний тонер для обличчя
  • Протизапальний SOS-крем для проблемної шкір

Нажаль на них знижок не було, але ці засоби мені дуже сподобались і конче необхідні, так як два продукти зі списку вже закінчуються.

І на останок:

  • Два пробники різних ароматів Landor, при купівлі одного, другий отримала у подарунок (Hot Girl Night та Soul Portal Euphoria). З цим брендом я не знайома, тому і аромати для мене будуть несподіванкою.

Продукти для цього looks