Що змусило мене посміхатися, як малу дитину 🎁

Побачивши сьогодні мельком повідомлення на телефоні про прибуття посилки, одразу подумала що це прийшли мої вхоплені на знижках "чорної" п'ятниці товари з Алі.

Проте пізніше придивившись на відправника, то не не побачила там якусь провінцію Китаю. Хвилин 5 вдивлялась в телефон, бо посилочка прийшла від Чистикової Дар'ї 😍

Саме цей неочікуваний і безмежно приємний даруночок змусив мене бігти на пошту в піжамі (бо працюю я вдома і перевдягатися не бачу сенсу 😁).

Відкривши коробку навіть не роздягаючись, одразу побачила яскраво-червону коробочку - це мілейше запаковані засоби від TINK. Superfood set - Christmas cookie 🍪🎄 Уявляю який має бути приємний аромат, як тільки пройде мій нежить і повернеться нюх, зможу повністю насолодитися запахом.

І не знаю, як Дашунь ти це відчула, але на днях тільки думала про такий спонжик, що треба було б собі придбати для кремових рум'ян. В клубі є якийсь мигдальний(ментальний) зв'язок, не інакше🙌

Сьогодні ти стала моїм "Миколайчиком" і зірвала рівень мімішності 💌 Не знаю чому, але мені завжди ніяково приймати подаруночки. Дашуль, дуже тобі дякую за таку приємність і посилаю свої обійми через все Дніпро🥰💋

Звісно це мале руде бісеня мало перевірити чи то не йому прийшли даруночки.

І дівчата, хочу кожну привітати зі святом, нехай хто що не каже, але це не тільки для дітей. Сподіваюсь кожна отримала від свого "Миколайчика" те, що хотіла ❤️🙌