Улюблена червона помада

У кожної жінки має бути своя чарівна паличка, яка одразу піднімає настрій та дарує впевненість. Для мене це червона помада 💋

У мене було чимало вимог до своєї "тієї самої": без коралового підтону, стійка, не сушить губи, зі зручним аплікатором, щоб можна було наносити без олівчика, ще й бюджетна. Звучить нереально 😅

Свою "ту ж саму" я шукала досить довго, але все ніяк не виходило. Все було не те. Чи то я балувана, чи судилося почекати, аби нарешті отримати свій ідеал 😍

І ось, минулої зими, я зайшла до магазину погрітись, без жодної думки щось купувати, раптом зустріла її й закохалась з першого погляду 🥰

Моєю любов'ю стала рідка матова помада Bourjois Rouge Edition Velvet у тоні 15 Red-volution ❤️

І вона дійсно наче велюрова після застигання, як заявляє виробник, максимало комфортна при нанесенні, нашаровується за потреби, досить стійка й практично не відбивається на інших поверхнях.

Інколи комбіную її з гелевим олівчиком від Glambee у 06 відтінку.

Ця помада об'їздила зі мною пів країни, була моєю супутницею у важкі та щасливі дні. Вона дійсно моя чарівна паличка, яка додає яскравості навіть в найгірші похмурі дні ❤️

Продукти для цього looks

Bourjois Rouge Edition Velvet Lipstick
Всі відгуки (38)