Які я люблю парфуми? та трішки прикладів

Я люблю ніжні квіткові ароматати без солодких нот, щоб не виїдав очі іншим запах.

Принаймі мені так здається, може й комусь від моїх ароматів робиться недобре, но поки ніхто не скаржився.

  1. Cindy C. - GA VA думаю вони всім знайомі, це були перші парфуми, які в мене з'явилися навіть не пам'ятаю, як і коли я їх спробувала вперше. Але точно пам'ятаю, що було використано більше 3 баночок. І зараз вони змінили упакування, що я їх навть спочатку не впізнала. Він фруктовий, в ньому можна зустріти тріо яблука, абрикоса та персика, аромати чорної смородини та стиглого мандарину, прикрашеного відтінками запашних трав. Потім якось під час навчання в Польщі, я вперше зайшла в магазин з парфумами, то навіть була якась типу аптека де були парфуми і косметика. І вирішила послухати аромати, які раніше бачила тільки десь на фото в інстаграм і закохалася в аромат⬇️
  2. BOSS - Femme і я почала ними марити, трішки повікладала грошей і потішила себе ними на якесь свято, вже навіть не пам'ятаю, що то було. Але я досі їх маю вже не знаю, які по рахунку, ідеальні на кожен день. Вони трішки схожі по нотах до попередніх, але зовсім інші. В них розкриваються пахощі стиглої чорної смородини, цитрусовими акордами мандарина та делікатністю фрезії, квіткове поєднання жасмину, троянди та лілії, яке відтінюють акорди мускусу, амбри, лимонного дерева й абрикоса. Тут ще була тка цікава ситуація з ним на лазерці) Я лежала повністю гола, а майстер запитала чим ви так смачно пахнете 🙈 🤭😅. Було однозначно приємно, але трішки дискомфорно😅
  3. Далі 1,5 роки тому мені подружка дала пробник парфумів, який їй не сподобався і це Calvin Klein Eternity і потім, я довго намагалася знайти, що саме це за парфум, бо саме в цій лінійці їх є декілька, і відклала покупку. Потім з часом хлопець знайшов той пробник і вирішив подарувати Calvin Klein Eternity Moment, але це не зовсім мій аромат він трішки різкіший, та не такий ніжний. Т Тут грають малиновий кашемір, солодкий мускус, рожева китайська півонія та рожеве дерево. Але я його зазвичай використовую не для найкращого свого луку, бо він мені вот, якийсь не такий. Тому я досі в пошуках, того самого Eternity.
  4. А наступна любов сталася після покупки подарнку друзям на новорічні свята минулого року та пробнику в подарнок від Makeup Giorgio Armani My Way і тепер я їх хочу. ви бачили той флакончик ну це ВАУ! Але не хочу захламлювати себе дуже великою кількістю парфумів, тому чекаю поки закінаться попередні. І завжди, якщо проходжу якісь магазини з парфумами або в аеропорту, не проходжу мимо цього аромату та вже як ритуал, кілька пшиків.

На фото під номером 22, аромат, який дуже схожий на Giorgio Armani My Way.

Всі інші смердять мені скишим сміттям, чи пластиком.

А який твій улюблений парфум? Змінюєте парфуми зі зміною температури?

Продукти для цього looks

Calvin Klein Eternity Moment
BOSS Femme
Cindy C. GA VA
Cindy C. GA VA
Giorgio Armani My Way