#looksoftheyearmakeupclub

Я знайшла фото лютого цього року, бо саме тоді я повернулась в клуб після перерви в декілька місяців. Під час блекаутів було зовсім не до фоток і постів.

Тоді я ще не була ні з ким знайома в клубі. Здається , що навіть погляд якийсь скромніший був😀

Що змінилось за цей рік?

Дівчата надихнули мене на більш яскраві кольори в мейку. До клубу моїм мейком були брови, вії і тон.
Зараз в мене поличка просідає від косметики😅
У мене з'явились палетки, я перестала боятись використовувати тіні на свої навислі повіки.
Завдяки подарунковим боксам я почала частіше малювати стрілки( частіше ніж раз на рік 🤣), бо маю вже три підводки!!!
І в мене це стало виходити краще)

За цей рік в мене побільшало зморшок, особливо біля очей, з'явились перші сиві волосини. І я намагаюсь прийняти факт, що далі молодіти вже не буду і треба ще більше приділити увагу догляду. Якби ж мені хтось сказав, що крем треба використовувати не тоді, коли вже є проблеми, і не тільки якщо тобі 25+...

Цей клуб для мене віддушина. Я люблю тут писати, люблю читати. І я справді черпаю звідси багато цікавої і корисної інформації❤️

Дякую, Мейкап клаб, що ти є. І дякую дівчатам! Ви надихаєте, повчаєте і завжди поруч🥰

Продукти для цього looks