#looksoftheyearmakeupclub

Я на початку року → Я наприкінці року

2023 рік став для мене роком кардинальних змін 😃 Гадаю, що різницю помітить кожна, але я не можу не розповісти про це особисто ...


Найпрекрасніша фігура 🤰🏼


Рік тому я була на 8му місяці вагітності ☺️ Це найкрасивіша фігура, яку я мала за все своє життя! Не дивлячись на + 15кг та розтяжки, які з'явилися опісля на моїх бедрах, я відчувала себе найкрасивішою в світі😍
Що змінилося? Я з легкістю позбулася зайвих кг, але впевненість лишилась разом зі мною! Вагітність неабияк перевернула моє сприйняття себе!
Бажаю, щоб цю трансформацію відчула кожна жінка, яка про то мріє 🎀
Magic time🧚🏼‍♀️

Сприйняття = любов ❤️

Навчитися сприймати себе, означає полюбити себе. Так, завдяки першому пункту я полюбила себе ще більше🫶🏼 І це відобразилося на моєму обличчі 💆🏼‍♀️ Як? Я стала піклуватися про себе і доглядати за собою ще краще 😀 Підбирати правильний догляд, ходити на массаж, купувати косметику, яка подобається, а не ту, що дешевше ( дурна установка в голові, над якою я працюю 🙈) Завдяки кожному з перечислених пунктів, моє лице наче відродилося 🪷 Стало більш підтягнутим здоровим та свіжим на вигляд 🌝
Але все це завдяки третьому пункту⬇️

Розвиток 🧠💄

Найважливіша моя трансформація і вклад в себе - РОЗВИТОК ❤️ І за це я хочу подякувати вам, мої любі б'юті подружки 👭 Завдяки нашій спільноті, мій інтелект потерпів неабиякого зростання у сфері догляду 🧖🏼‍♀️ Я тепер :
📈 Амбасадор красивого волосся 💇🏼‍♀️
📈 Туристичний провідник країнами Мейків 🇯🇵🇲🇼🇪🇬
📈 Завзятий тестувальник української продукції Mermade🧜🏼‍♀️
📈 Майже професійний фотограф📸
📈 І справжній доктор наук 👩🏼‍🔬 Бо можу можу розрізнити види ретинолу 😅
Насправді , цей рік познайомив мене з кислотами, відкрив безліч українських виробників, навчив аналізувати склад продукції, малювати стрілки і підбирати крем за типом шкіри 📈 Хіба це не успіх ? 😊
Ооой ) можу теревеняти з вами вічність 🫶🏼 Проте найголовніше вже сказано, лишилось лише подякувати 23му за відкриття для себе MakeUp Club ❤️ Ти змінив моє життя на краще !