Цієї миті - рік тому #looksoftheyearmakeupclub

Дякую Мейкап, що створив такий чудовий простір і так вчасно 👍❤️❤️❤️❤️🥰❤️🥰

Завдяки Мейкап клаб можна проявляти себе, знайомитись з новими людьми та новими товарами і засобами . Дякую за такий шикарний та широкий асортимент ❤️

Дякую за чудову можливість тестувати новинки і першими знайомитись з українськими виробниками.

Щодо моїх змін за цей рік.

1.Я в цьому році почала фарбувати волосся, до цього я навіть тонування чи меліровання не робила. А тепер я фарбуюсь хною.

2. У мене з'явились професійна декоративна косметика. До цього часу я не витрачала стільки коштів на косметику.

Тепер я знаю , що краще один раз заплатити і насолоджуватись кожним використанням 🥰🥰🥰🥰

У мене з'явилася улюблена палетка від Наташі Денони з рум'янами та золотим кремовим хайлайтером.

З'явилась помада від Estee lauder ( аж дві ) також Urban Decay  та Isa Dora . Навіть Шарлотта Тілборі , та пудра від Аурглас.

3. Я стала розбиратись в інгредієнтах та підбирати собі доглядову косметику завдяки дописам дівчат.

4. Окремо дякую за аж чотири подарунки від Мейкапу , що значно розширили мою косметичку.

5. У мене значно розширився ВІШ лист і там

з'явилось дужу і дуже багато засобів. Тепер там не тільки косметика але і вітаміни та біодобавки.

Зрозуміла що варто пити вітаміни та бади які наш організм з середини. І як добре що і такі засоби продаються на Мейкап.

6. Я купила деякі засоби про які давно мріяла.

Рада знайомству з дівчатами цього клубу - ви найкращі 👏👏👏🎉🎉🎉