Манікюр вдома

Останнім часом люблю однотонний манікюр, максимально натурального кольору.

Манікюр роблю сама вдома, допомагають мені мої улюблені засоби американського бренду NUB.

1.NUB Quick Step Cuticle Remover це просто чудо засіб, дуже гарно видаляє кутикулу за максимально короткий час.

2.NUB Base Coat гарна основа під лак, але як на мене дуже рідка, наступного разу спробую цього ж бренду,але іншу.

3.NUB Maybe French? Gel Polish у мене він у відтінку Natural pink, зараз це абсолютно улюблений колір, і плюс для мене з таким кольором майже невидно недоліки та й відтінок такий, що не так помітно як відростає ніготь.

4.NUB No Wipe Top Coat закріплювач дуже задоволена ним, і великий плюс те, що він no wipe.

Такий манікюр у мене тримається 2-3 тижні, якби робила акуратніше трішки можливо витримував би і довше)

Додатково для догляду у мене є кремчик The Body Shop Coconut Hand Balm.Він гарно зволожує, запах просто надзвичайний, але як на мене ціна трішки завищена, отримала його як подарунок.Також для рук ще використовую Живильна олійна маска для рук Oil Gloves Mr. Scrubber, яка попалась мені у адвент календарі.

Продукти для цього looks