Початок 2023 vs Кінець 2023 ✨ #looksoftheyearmakeupclub

Я наприкінці року - я на початку року 🤍 Для багатьох і для мене цей рік був досить важким. Шукавши фото для цього челенджу я зрозуміла, що майже не фотографувалась в період з кінця 2022 та початку 2023. Хоча я не скажу, що я обожнюю фотографуватись, бо в моїй галереї тільки 10% фото мене 🙈 але все ж таки, це єдине фото яке вдалось знайти з того часу. Блекаути, нерозуміння що буде далі, особисті проблеми - все це дуже впливало на мене та мій внутрішній стан. Почалося активне самокопання, бо чим ж ще занятись коли добу немає світла 🙂👍🏻 Згодом все це пересло в якусь апатію, з якої я досить довго не могла вибратись. Я наче загубилась та втратила себе. Але вже потихеньку знаходжу і це моя маленька особиста перемога 🫶🏻

Тому цей рік я не можу назвати "супер продуктивним" чи "супер класним" особисто для мене. Але й 2023 лишив за собою декілька дуже приємних спогадів та нового досвіду:

✨ влітку поїхала до близької подруги, за якою дуже сумувала і тим самим вперше побувала закордоном

✨ вперше летіла літаком, що дало мені неймовірні враження, хоча я дуже боюсь висоти 🙈

✨ вдалося частіше бачитись аніж минулого року зі своїми коханим - військовим, що не може не тішити 🥹

✨ закрила гештальт, я це так назву 😹 - купила тонуючий бальзам та пофарбулась в рижий, бо ця ідея давно в мені закрадалась, а маска в ТТ зробила свою справу. Наче вийшло не погано, але все ж вважаю, що з рідним кольором мені краще. Отримала цікавий досвід, бо ніколи в житті до того не фарбувала волосся.

✨ почала більше цікавитись декоративкою та макіяжами, бо до того я була більш прихильницею саме доглядової косметики, а мій максимумв макіяжі - додати стрілки і все, через що в косметичці був дуже базовий набір. Тому за цей рік почала більше експериментувати з макіяжем, а моя косметичка збільшилась вдвоє, а то втроє, дякуючи MakeupClup та різним блогерам 🫶🏻

✨ Ну і звісно не так давно я додалась до цієї неймовірно теплої спільноти, дякую кожній за ваші дуже цікаві пости, розкішні макіяжі та чесні відгуки. Кожна з вас - особлива та неповторна ❤️

Якихось зовнішніх змін, я особисто не помічаю, єдине що я на фото з початку року майже без макіяжу, то можливо трохи щось відрізняється 🙈 А з внутрішніх - почала велику роботу над собою і сподіваюсь, це закінчиться успіхом, бо покладаю великі надії на 2024 🤍

Всім дякую хто дочитав, та бажаю кожному мирного, світлого, щасливого нового року 🎉❤️ Нехай усі наші мрії обов'язково здійсняться 🫶🏻