Розпаковка посилки із makeup 📦

Нарешті закінчилася моя епопея з вибором гребінця для волосся😁 Вибір все ж таки впав на Tangle Teezer. Спочатку обирала між цією і від Janeke. Потім чекала омріяний колір. Пізніше не мала змоги забрати замовлення 🥲 І от нарешті вона в мене. Поки , що я задоволена, але це лише другий день використання. Можу сказати, що вона дійсно розплутує волосся і це основне через що я її брала. Ну і звісно колір😍💗 Вас також в останній час тягне на все рожеве? Бо я поки не можу пояснити з чим це звʼязано, але хочеться все рожеве — всі баночки, всі свічки, аксесуари. Навіть вигляд карточки в Apple Pay замінила на рожевий 😁

Тепер думаю взяти ще і міні формат для подорожей. Якщо маєте, то поділіться враженнями🙈

Наступні дві баночки від Vichy.

Довго на них дивилася і спокусилася на акцію, де береш один продукт і отримуєш міні продукт на 50 мл на вибір.

Відгуки доволі непогані, але поки, що ще не тестувала. Хоча завжди все тестую одразу. Ви також не заспокойтеся поки всі нові баночки не протестуєте? 😁👀

Від лупи зазвичай використовую Сульсену — дешево і гарантований результат, але захотілося чогось нового.

Дуже люблю акції в яких дарують міні формати, бо це завжди зручно взяти для собою в подорож і не треба нічого переливати.

Продукти для цього looks

Щітка для волосся