Маленький закуп

Мій маленький закуп. В відомому фізичному магазині наразі діє акція, 1+1=3 на всю декоративну косметикy. Також зараз гарні знижки на Glambee.

Що я придбала по акції:

- Блиск-тінт для губ - LAMEL Make Up The Myth of Utopia Ultra Neon Lip Tint. купляю вже вдруге, мені дуже подобається цей колір Barbie 🩷 Дуже хотіла придбати олійку Hope, але вже не було в наявності

- Туш для вій Maybelline New York Lash Sensational Sky High у коричневому кольорі. Це буде моя перша туш не чорного кольору. Але в мене зелено-карі очі, тому думаю мені повинна підійти

- Гель для брів Patricia Ledo Fixing Color у 01 кольорі. Він двосторонній. Одна сторона кольорова, інша прозора. Але так, як не було тестеру я зовсім прогадала з кольором. Підійде для блондинок або просто світленьких дівчаток. Фіксація середня.

- Гелевий олівець GlamBee Satin Lip Liner у 202 кольорі. Це кохання з першого фарбування 🤎 Це доречі мій перший гелевий олівець. Побачила допис @Чистикова Дарья про гелеві олівці і захотіла спробувати. Думала придбати від Lamel але не було підходящого кольору, тому взяла Glambee, та щей по гарній знижці

Тому згодом викладу відгуки)))

Продукти для цього looks

LAMEL Make Up The Myth of Utopia Ultra Neon Lip Tint
Всі відгуки (18)