Мій Мастхев №2

На рівні з гелем алое ( https://club.makeup.com.ua/post/20424/ ) моя косметичка не обходиться без олій. Одна з найдієвіших - олія чайного дерева. Вона не раз рятувала шкіру від висипань, а також має величезний спектр використання.

Цікавий факт:

Олія чайного дерева - одна з найбільш застосовуваних та вивчених ефірних олій у світі. ЇЇ антивірусна, антибактеріальна та антигрибкова дії доповнюються потужним імуномодулюючим ефектом, що не має аналогів серед інших ефірів.

Олія чайного дерева може використовуватися у догляді, лікуванні, ароматерапіях, масажах тощо. Це чудовий:

  • Дезінфекційний засіб для рук
  • Засіб проти прищів
  • Засіб від комах
  • Натуральний дезодорант
  • Засіб для нігтів у боротьбі з грибком
  • Компонент масок для волосся

❗ Але, як будь-який природний компонент, олія чайного дерева может викликати алергію. Тому перед використанням:

- Капніть олію на зовнішній бік долоні та зачекайте добу. Якщо немає почервоніння або висипання, можна використовувати.

❗ Чисті ефірні олії можуть викликати подразнення, тому краще додавати їх до інших засобів, наприклад у маски або креми.

Наразі в мене олійка Xpel Marketing Ltd. Флакон не в блістері , а в коробці. Писати про неї не планувала, тож не зберегла коробку. Загалом, звичайне пакування. Баночка скляна. Є дозатор для крапель.

На сайти зазначено, що це 100% ефірна олія чайного дерева. Але ні. У складі є й інші компоненти. Склад з упаковки:

Paraffinum Liquidum (Mineral Oil) , Ethylhexyl Palmitate, Isohexadecane, Malaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Limonene.

Як бачите, тут є Мінеральна олія (рідкий парафін). Вона може закупорювати пори, тому наносити краще локально на проблемні ділянки, а не на всю шкіру.

Рекомендується нанести 1-2 краплі на ватний диск і протерти потрібну ділянку. Гарно прибирає висипання на спині і допомогла при заїдах на губах. Також, додаю її у маски для волосся і у крем для рук. Аромат насичений, типовий для еферних олій. Непогана, але не 100% олія.

Така корисна олійка точно не завадить у домі.

А ви користуєтеся оліями? Які улюблені?

_______

Xpel Marketing Ltd Tea Tree Oil 100% Pure

Також, можливо, буде цікаво дізнатися про сандалову олію:

https://club.makeup.com.ua/looks/20401/

Продукти для цього looks

Олія чайного дерева