Новорічний косметичний вішлист

Довго думала стосовно цієї публікації, але прийшла до висновку, що набагато зручніше планувати покупки чогось, коли у тебе є вже якийсь приблизний список того чого треба чи чого б хотілося.

🎁 Rituals

Остаточно на них підсіла. Тепер мрію про їх спрей із серії Ayurveda і хочеться спробувати для себе нову серії Mehr, люблю цитрусові аромати тому думаю, що і ця серія має сподобатися. Дуже зручно, що у них існує формат наборів розміру S, що дає спробувати і зрозуміти твоє це чи ні, і якщо так, то конкртено обрати продукт, який сподобався.

🎁 Collistar

Все щось ніяк не можу нічого обрати звідти і відгуки позитивні і наче потрібні продукти представлені, але якось щось ніяк не потрапить мені в руки. Також розглядаю варіант набору для кращого ознайомлення з продуктами цієї фірми.

🎁SOL Janeira

В останній час багато про них чую тому маю певне зацікавлення. Зручно знову ж таки, що є оці різні набори з різними ароматами, де ти можеш спробувати і більш ознайомитися з продуктами.

Отакі от косметичні бажання 🙈

Діліться і своїми бажаннями в коментаря, буду дуже рада почитати, можливо знайду ще щось для себе 🙈

Продукти для цього looks

Сіль скраб
Гель-піна для душу
Крем для тіла
Крем для тіла
Набір