Cosmogram Mr.SCRUBBER - Day 20: Козоріг

✨ У сузір’ї Козоріг немає яскравих зірок, але налічується до 54-х зірок, які видимі неозброєним оком.

✨ Коли древні астрономи давали імена сузір’ям, вони вирішили назвати це сузір’я на честь міфічної істоти з головою кози та тілом риби.

✨ За легендою стародавніх греків, Козоріг – це легендарна коза Амалфея, яка вигодувала бога Зевса, коли мати сховала того від його жорстокого батька Кроноса, який пожирав своїх дітей, підсунувши тому замість дитини камінь. На знак подяки за порятунок Зевс підніс Амалфею на небо, перетворивши в зірку, а від неї вже й пішло сузір’я Козоріг.

✨ За іншою легендою, сузір’я ототожнює батька кентавра Кротос, лісового бога Пана. Він допомагав богам з Олімпу, за що Зевс увічнив його на небесній сфері.

✨ Корінні австралійці називали сузір’я Козорога сузір’ям Кенгуру, за яким ганяються небесні мисливці.

✨ При вивченні сузір’я Козоріг в 1846 році була відкрита планета Нептун.

Коробочка Day 20: Козоріг. Важкенька коробочка, бо в ній парфумований міст для тіла Let’s kiss. Нотки, які змогла одразу відчути – вишня та ваніль. На перший погляд, для мене цей аромат солодкий, але не надто приторний, тому думаю ми подружимося.

Продукти для цього looks