Долучаюсь до челенджу #wishlistподруги

Приєднусь до міні-челенджу, який заснувала Марія Білоус

Що можу сказати, я додала все, що подобається подружці або ж чим би вона з задоволенням користувалась) Так-так я знаю її смак, бо нашій дружбі вже 24 роки (наша дружба вже така доросла дівчинка 🤭)

  1. Парфум - Dolce & Gabbana Light Blue. Придивляюсь до цього парфуму у якості подарунка їй на день народження) Бо вона сказала, що закохалась в нього)
  2. Пудра для обличчя - Enough Collagen Hydro Moisture Two Way Cake. Вже дарувала і сама з задоволенням нею користуюсь)
  3. Бомбочка для ванни - I Heart Revolution Cherry Sprinkle Donut Bath Fizzer. Вона обожнює такі продукти)
  4. Спрей для волосся - You look Professional Multiaction Spray 10 in 1. Подрузі він дуже подобається, а я за потрібні подарунки 🤗
  5. Блиск-тінт для губ - LAMEL Make Up The Myth of Utopia Ultra Neon Lip Tint. Вона ним не користувалась, але коли побачила не мені подумала, що це якийсь люкс)
  6. Гребінець-брелок - Tangle Angel Baby Brush Fuchsia. Подруга має коротке волосся, тому думаю їй би сподобався цей аксесуар
  7. Подарунковий сертифікат у сумочці "Black elegance". А це взагалі я вважаю найкращим подарунком (принаймні для мене 🙊) тому, що людина придбає те, що дійсно подобається та потрібно)
  8. Шкарпетки))) Це наша традиція з подружками, завжди даруємо одна одній якісь гарненькі шкарпетки

Продукти для цього looks

Dolce&Gabbana Light Blue
Гребінець-брелок дитячий, фуксія
Мультіспрей миттєвої дії 10 в 1
Бомбочка для ванни
LAMEL Make Up The Myth of Utopia Ultra Neon Lip Tint