Ідея ароматного подарунку #wishlistподруги

Цей челлендж набув неабиякого масштабу. Тож, і я вирішила назбирати бажання моєї подруги. Вийшла ось така ароматична підбірка. Особливо підійде для аромато-залежних і любителів ванних процедур.

1. Парфуми Tiziana Terenzi Kirke. Зізнайтеся, чи є тут любителі Kirke?

Це вже класика моєї подруги. Впізнаю його часто на інших і згадую свою подругу. Розкішний квітково-фруктовий аромат з гарною стійкістю. На Мейкап найкраща ціна.

2 . Гелі для душу Tesori d`Oriente Hammam і Mr.Scrubber Jelly Bubbles Peony.

Приємні аромати і гарна якість. Взагалі, гелі - гарний подарунок, який точно знадобиться.

3. Бомбочки для ванни Tink. Для ванного розслаблення – це обов'язковий елемент. Залежно від сезону, тематика бомбочок змінюється. З милими звірятами чудово підійдуть на зимові свята.

4. Намистинки для ванни Fresh Juice. В мене раніше були ці намистинки: цікавий формат і приємний аромат, ще й водичка блищить. Але сподобалися не так сильно, як подрузі.

5. Крем для рук Sister's Aroma. Щоразу хоче замовити, дивиться на ціну і обирає щось простіше. Тож, на подарунок - те що треба.

6. Свічка "Mandarine Punch" MAREVE. Який релакс без свічок?

7. Блиск для губ Kiko Milano. Це також вже класика. Такі гарні кольори, що хоче зібрати величезну колекцію.

8. Шовкові резинки і Маска для сну. Корисні дрібнички для б'юті-боксів.

Сподіваюся, знайдете у цій підбірці щось цікаве для себе або ідеї для подарунків!

А я пішла робити замовлення боксу ♥